Najlepšie vianočné aj novoročné priania a vinše

Rok 2021 sa pomaly blíži ku koncu a pred sebou máme najkrajšie obdobie. Obdobie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších. Ide o čas dobrého jedla, zaslúženého oddychu a plný príjemnej atmosféry.

S týmto obdobím súvisí aj posielanie vianočných a novoročných prianí. Či už vianočné priania posielate cez SMS, e-mail alebo klasickými pohľadnicami, prinášam vám tie novoročné a vianočné priania pre rok 2021.

Hoci sú tohtoročné Vianoce poznačené pandémiou, pevne verím, že si ich napriek tomu poriadne užijete. Priania a vinše na nový rok 2022 určite potešia, no netreba to príliš preháňať s ich obsahom ani to zbytočne neprekombinovať. Už samotná skutočnosť, že ste si na niekoho spomenuli a poslali pár pekných slov sa počíta.

Formálne vianočné a novoročné priania

Prajem Vám príjemné sviatky plné oddychu i radostí a šťastný Nový rok 2022!

Veselé Vianoce a všetko najlepšie v roku 2022! Snáď bude budúci rok príjemnejší než ten končiaci a s vďačnosťou sa vrátime k našim bežným životom. Veselú myseľ a pevnú imunitu Vám praje.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a mnoho úspechov v roku 2022 Vám praje.

Ďakujem Vám za ďalší úspešný pracovný rok, no nastal čas ísť offline a užiť si pokojné sviatky v kruhu najbližších. PF 2022!

Ďakujeme za spoluprácu v roku 2021 a prajem Vám pohodové Vianoce a šťastný Nový rok 2022.

Aj keď sa naše pracovné cesty už nestretávajú, prajem Vám prijemné prežitie vianočných sviatkov a do nastávajúceho roku 2022 veľa zdravia, spokojnosti a osobných i pracovných úspechov!

Nezabudnite vypnúť a prežiť Vianoce bez technológií. Zamerajte sa len na vôňu stromčeka, chuť dobrého jedla a venujte váš čas tým najdôležitejším okolo vás. PF 2022.

Prajem Vám pokojné a láskyplné vianočné sviatky, vydarený rok 2022 a najmä veľa zdravia a pohody.

Dovoľte mi v mene spoločnosti poďakovať Vám za spoluprácu v takmer uplynulom roku, popriať prijemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu blízkych a do nového roka 2022 zaželať veľa zdravia, úspechov a radostných okamihov.

Vianočné višne a SMS 2021

Lásky, šťastia hodiny v kruhu svojej rodiny. Užite si spoločne krásne sviatky vianočné. A nech dlho prevláda novoročná nálada.

Maličký anjelik v okne stál, a krásne Vianoce všetkým prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie a lásku mali a stále sa na seba len usmievali.

Za oknom sype sa snehová nádielka, celý byt prevonia aníz a vanilka. Vianočne koledy spievajú anjeli, nech sú tie Vianoce šťastné a Nový rok veselý!

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Nezabudni, že sa Ježiško narodil v maštaľke, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma.

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko mám na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svietia všetky salónky požrali deti. Šťastné a veselé Vianoce ti praje.

Na Štedrý večer pozor daj, zvončeky zvonia, počúvaj. Tak, ako za oblokom sniežik padá, nech na Tvoj stôl šťastie sadá. Preži sviatok Vianočný, plný slasti a radosti.

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná, liek na každý bôl. Je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce, zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

Ozdobenú jedličku, Vianoce na jedničku. Veľa krásnych darov, nápoj do pohárov. Smiech a šťastie len po boku, všetko dobré v novom roku.

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne.

Na Vianoce v krku kosti, na Silvestra zvratkov dosti, na nový rok bolehlav, takýto ti prajem stav. Vidím to však kdejako, budem na tom rovnako.

Kde sa vzal, tu sa vzal, počítač zrazu v izbe stál. Monitor sa mu ligoce, a ja Vám prajem krásne Vianoce.

Na stole je laptop a iné dobroty, uprostred sviečka, stromček oproti. Pod stromčekom nová konzola svieti, radujú sa otec, mama aj deti. Všetko najlepšie praje.

Silvestrovské priania a priania na nový rok 2022

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky a trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok!

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, preto ti ho prajem teraz na stokrát.

Až ťa studený pot zamrazí, či žeravá petarda zadok rozmrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak ti bude neskoro šťastie priať. Preto zavčasu Šťastný nový rok.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Nech nový rok 2022 splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia.

Láme sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo, zdravie a úspech, to je tvoja budúcnosť.

Čo bolo zlé v starom roku, utop v perlivom moku. A v tom novom všetko naj, s úsmevom ho privítaj. Šťastný nový rok 2022!

Do nového roka ti prajem 12 mesiacov bez choroby, 52 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných chvíľ.

Krásny a veselý Silvester, do nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapôčku sklamania.

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky nech je život bez prekážky.

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje.

Ďalší nový rok je tu zas, o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka.

Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti v roku 2022 praje.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane to Vám do nového roku 2022.

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok 2022.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by zaujať