HP ProBook x360 11 G5

HP ProBook x360 11 G5 – novinka pre vzdelávacie inštitúcie

Spoločnosť HP sa dnes v krátkosti pochválila novým notebookom HP ProBook x360 11 G5, ktorý je určený pre školy a vzdelávacie inštitúcie. Nakoľko nejde o veľmi zaujímavú vec pre bežného spotrebiteľa, nejdem sa v tom vŕtať do hĺbky, len zverejňujem prehľad. Keďže má marketingovú povahu, článok je označený ako “inzercia”.

HP ProBook x360 11 G5 EE v skratke:

Robustný a odolný design

  • Tenké, ľahké, ale odolné zariadenie, ktoré prežije školský deň.
  • Vylepšená ochrana hrán a zosilnené rohy vydržia skúšku pádom z výšky 122 cm na preglejkový povrch, disponuje zosilneným napájacím portom, ktorý zabraňuje poškodeniu a klávesnica odoláva nepríliš šetrnej manipulácii a menšiemu rozliatiu tekutín.
  • Zariadenie úspešne prešlo testami 13 MIL-STD 810G a rozšíreným testovaním pre prevádzku v oblasti vzdelávania.

Inteligentná a efektívna výuka i štúdium

Vďaka najnovším procesorom Intel umožňuje počítač rýchle prechádzanie medzi písaním dokumentov, aplikáciami STEM aj strihom videa.

Rýchle a spoľahlivé sieťové pripojenie ku cloudu

Prvý odolný konvertibilný notebook na svete s voliteľnou podporou Wi-Fi 6 (802.11 AX): obrovský skok dopredu v bezdrôtovej konektivite – gigabitové rýchlosti a spoľahlivosť v často náročných školských podmienkach.

Jednoduchá správa a nasadenie pre vyššie zabezpečenie dát študentov

  • Efektívna správa a ochrana študentských zariadení pomocou integrovaných softvérových nástrojov, ako je napríklad sada HP Manageability Integration Kit a HP BIOSphere Gen5.
  • Ekosystém firmwaru HP BIOSphere Gen5 udržuje vysokú produktivitu vďaka automatickým aktualizáciám a kontrolám zabezpečenia.
  • Prvý robustný konvertibilný notebook na svete s kamerou poskytujúci ochranu súkromia. HP Privacy Camera má fyzickú uzávierku a firmware, ktorý chráni proti zneužitiu a sledovaniu.

Cena a dostupnosť

HP ProBook x360 G5 EE bude v predaji od začiatku februára za cenu od 590 €.

HP ProBook x360 11 G

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať