ASUS ROG a IKEA: Netradičná spolupráca prinesie nábytok pre hráčov

IKEA a ASUS. Toto je najnovšie dynamické duo, ktoré sa objavilo na scéne.

Z nečakanej spolupráce medzi nábytkárskym a technologickým gigantom má vzísť nový nábytok. A to nie hocijaký. Cenovo dostupný nábytok pre hráčov a priaznivcov hier.

O spolupráci informuje priamo IKEA, no zatiaľ bez bližších podrobností. Neprezrádza tak o aký presne nábytok pôjde. Myslím, že celkom úspešne môžeme špekulovať, že pôjde prinajmenšom o stoly a ergonomické stoličky.

Nateraz sa počíta s 30 produktami z kategórie nábytku. Tie budú zjavne dostupné pod značkou Republic of Gamers (ROG). Ide o podznačku spoločnosti ASUS špecializovanú práve na hráčov, takže hneď z názvu by malo byť jasné o aký produkt ide.

Do procesu návrhu budú okrem dizajnérov ROG a IKEA zapojení aj profesionálni hráči a herní nadšenci. Spoločnými silami majú identifikovať čo presne hráči od nábytku očakávajú a aké vlastnosti má spĺňať.

Nový nábytok, ktorý “prinesie výnimočné herné zážitky” sa najskôr bude predávať na čínskom trhu, a to od februára 2021. Na ďalšie trhy sa má ponuka rozšíriť v októbri 2021.

Na grandiózne odhalenie výsledkov netradičnej spolupráci si chvíľku ešte počkáme. Zostáva len dúfať, že to celé bude stáť za to, a neskĺzne to k šedému priemeru.

Sám som veľmi zvedavý čím sa tento špecializovaný nábytok vlastne bude líšiť od toho, čo ponúka dnešný trh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať