Pozadia z Windows 11: Osviežte svoju pracovnú plochu

Ešte pred oficiálnym odhalením nového operačného systému Windows 11 sa do obehu dostalo inštalačné médium s ranou verziou tejto pomerne šokujúcej novinky. Médiá, ale aj technologickí nadšenci, sa okamžite pustili do inštalácie a následného skúmania.

Vďaka tomu si už dnes môžeme stiahnuť novučké pozadia vytvorené pre Windows 11. Obrázky jednoducho boli súčasťou systémových súborov a portál ChangeWindows ich skopíroval a zverejnil na úložisku OneDrive.

Oficiálne pozadia pre Windows 11

Všetky pozadia z Windows 11 sú teraz dostupné pre širokú verejnosť. Stačí si ich stiahnuť a nastaviť ako pozadie pracovnej plochy. Celkovo je dostupných 24 klasických pozadí pre pracovnú plochu, a k tomu sa pridáva ďalších 8 pozadí pre dotykové klávesnice.

Windows 11 jasne vychádza z pôvodnej verzie Windows 10X, ktorá bola navrhnutá pre zariadenia s viacerými obrazovkami. Práve preto sú štandardnou súčasťou systémových súborov aj pozadia, respektíve dizajny, pre spomínanú dotykovú klávesnicu.

Momentálne sa Windows 11 pozadia dajú stiahnuť zo spomínaného úložiska OneDrive, no v praxi bude dostupných aj viacero ďalších zdrojov. Po oficiálnom predstavení nového Windowsu budú určite pridané aj do ponuky známej stránky WallpaperHub, kde nájdete kopu nádherných pozadí z dielne Microsoftu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať