Microsoft získal ochrannú známku na zvonenie pre Surface Duo. Môžete si ho stiahnuť

Tento rok by sme sa mali dočkať kopy zaujímavých a snáď aj skutočne prelomových zariadení z dielne Microsoftu. Medzi nimi sa nachádza aj Surface Duo, akýsi hybrid medzi skladateľným tabletom a smartfónom.

Tento pozoruhodný kúsok “železa” sa do predaja dostane v závere roka, no čakanie si môžeme trošku spríjemniť už teraz. Teda aspoň v prípade, že patríte medzi ľudí, ktorých nadchlo alebo aspoň trochu zaujalo ikonické zvonenie, ktoré sme mali možnosť počuť v prezentačnom videu.

Práve tóny tohto zvonenia predstavovali zlomový moment, ktorý počas oficiálnej prezentácie prezradil, že Surface Duo nebude len skladacím tabletom, ale bude niečím omnoho viac.

V podstate sa po rokoch nádejí konečne dočkáme legendami opradeného “Surface Phone”. Respektíve niečoho, čo k nemu má blízko. Samotný Panos Panay totiž upozornil, že v prípade Surface Duo sa Microsoft rozhodol vydať za hranice poznaného, aby priniesol produkt posúvajúci prah dnešných technológií. Snáď má pravdu.

Zvonenie sa do obehu dostalo po tom, čo Microsoft pristúpil k procesu registrácie ochrannej známky, aby si ho takpovediac poistil. Vypočuť a stiahnuť sa dá na webe amerického patentového úradu USTPO.

Či pôjde o základné zvonenie pre Surface Duo alebo len o marketingovú zvučku uvidíme koncom roka. Dovtedy sa aspoň môžete tešiť z nového zvonenia pre svoj smartfón. ..

TIP: Čo ak by Surface Duo používal Windows? | Koncept
TIP: Ikonické pozadia zo zariadení Surface – kde ich stiahnuť?

https://twitter.com/h0x0d/status/1227631714668670976

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať