Games with Gold april 2020

Games with Gold – apríl 2020

Tento mesiac sme si chvíľku museli počkať, no Microsoft už konečne zverejnil očakávané informácie o aprílovej ponuke Games With Gold.

Predplatitelia služby Xbox Live Gold sa opäť môžu tešiť na štyri hry zadarmo – dve pre Xbox One a dve pre Xbox 360. Všetky štyri sú pritom hrateľné na konzolách Xbox One, o čo sa postaral program spätnej kompatibility.

Pripomeniem, že Xbox Live Gold je aj súčasťou komplexného predplatného Xbox Game Pass Ultimate.

Hry z aktuálnej ponuky sú na inštaláciu dostupné len počas časovo obmedzenej doby. Akonáhle si ich do konzoly nainštalujete, hrať ich môžete pokiaľ máte aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Xbox 360 natrvalo

Výnimkou vyzerajú byť hry z čias konzoly Xbox 360, ktoré sa zjavne inštaláciou natrvalo prepoja s vašim Microsoft kontom a následne dokonca nepotrebujete mať ani aktívne predplatné. Aspoň tak to uvádza oficiálna stránka technickej podpory.

Aprílová ponuka je celkom príjemná. Prináša zaujímavú žánrovú skladbu, ktorou by mala trafiť na správnu strunu väčšine hráčov. Na svoje si prídu primárne fanúšikovia RPG, ale aj virtuálni závodníci, no ponúkané hry neurazia ani fanúšikov iných žánrov.

Games with Gold pre apríl 2020

  • Project CARS 2 – Xbox One v termíne 1. až 30. apríla
  • Knights of Pen and Paper Bundle – Xbox One, v termíne 16. apríl až 15. máj
  • Fable Anniversary – Xbox One a Xbox 360 v termíne 1. až 15. apríla
  • Toybox Turbos – Xbox One a Xbox 360 v termíne 16. až 30. apríla
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Xbox Game Pass – august 2020

Microsoft každý mesiac aktualizuje ponuku svojej služby Xbox Game Pass pre Xbox One aj pre PC. August prirodzene nie je výnimkou.