Free Play Days – Kingdom Come: Deliverance, Yakuza 0 a Sonic Mania

Tradičná akcia Free Play Days je tu aj počas prvého májového víkendu. Predplatitelia služby Xbox Live Gold si na svojich konzolách Xbox One môžu bezplatne zahrať trojicu hier. Do pondelka, 4. mája, presnejšie do 9. hodiny ráno sú na vyskúšanie pripravené hry Kingdom Come: Deliverance, Yakuza 0 a Sonic Mania.

Do sťahovania sa dá pustiť priamo cez používateľské rozhranie konzoly Xbox One, akurát sa treba uistiť, že ste prihlásení pod kontom Microsoft s aktívnym predplatným v službe Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate. Inak by ste ponuku na stiahnutie hier hľadali len márne.

Akcia je opäť spojená aj so znížením cien vybraných hier. Z dostupnej trojice je možné s 50% zľavou zakúpiť titul Sonic Mania a 25% zľava je pripravená v prípade Yakuza 0. Čo sa týka Kingdom Come: Deliverance, tu sa žiadne zníženie ceny nespomína. Takže ak sa vám zapáči, buď si počkajte, kým sa do zľavy časom dostane, alebo budete musieť uhradiť plnú cenu.

Ak niektorú z hier rozohráte a neskôr si ju zakúpite, tak v hraní budete môcť pokračovať tam, kde ste prestali. Dovolím si však upozorniť, že Kingdom Come: Deliverance a Yakuza 0 sú dostupné aj v katalógu služby Xbox Game Pass.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať