Games with Gold februar 2020

Games with Gold – február 2020

Mesiac zbehol ako voda a predplatitelia služby Xbox Live Gold sa tešia z čerstvej ponuky bezplatných hier pre svoje konzoly Xbox One a Xbox 360. Februárová ponuka Games with Gold prináša dve Xbox One hry, jednu Xbox 360 hru a jednu hru ešte z čias pôvodnej konzoly Xbox.

Všetky štyri sú vďaka takzvanej spätnej kompatibilite dostupné pre majiteľov konzol z rodiny Xbox One. Polovicu, teda dve, si môžete vychutnať aj na starších konzolách – Xbox 360.

Ako obvykle, hry z aktuálnej ponuky sú k inštalácii dostupné len po obmedzenú dobu. Avšak, akonáhle si ich do svojej konzoly nainštalujete, hrať ich môžete pokým budete mať aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Výnimkou vyzerajú byť hry z čias konzoly Xbox 360, ktoré sa zjavne inštaláciou natrvalo prepoja s vašim Microsoft kontom a následne dokonca nepotrebujete mať ani aktívne predplatné. Aspoň tak to uvádza oficiálna stránka technickej podpory.

Ak si budete chcieť prevziať svoje hry, budete potrebovať zlaté členstvo Xbox Live. Hry na Xbox One môžete hrať, kým budete mať aktívne zlaté členstvo, a hry na Xbox 360 vám ostanú natrvalo.

Games with Gold vo februári 2020

  • TT Isle of Man – pre Xbox One, v termíne 1. až 29. februára
  • Call of Cthulhu – pre Xbox One, v termíne 16. február až 15. marec
  • Fable Heroes – pre Xbox 360 a Xbox One, v termíne 1. až 15. február
  • Star Wars Battlefront – pre Xbox 360 a Xbox One, v termíne 16. až 29. február
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať