Free Play Days opäť s trojicou hier, Assassin’s Creed si zahráte aj na PC

Zlatí členovia služby Xbox Live si aj počas tohto víkendu môžu bezplatne vyskúšať trojicu hier. Ide o tradičné dni bezplatného hrania, Free Play Days, kedy si od štvrtka až do pondelkového rána na svojich konzolách Xbox One môžu vychutnať vybrané hry.

Aktuálny výber pre termín 19.3. až 23.3. pozostáva z trojice hier Sea of Thieves, Assassin’s Creed: Odyssey a Smite.

Spomínané hry by sa mali objaviť priamo v ponuke hlavného menu konzoly, prípadne si k nim nájdete cestu cez priamy odkaz na web Microsoftu. Stačí si ich stiahnuť a pustiť sa do hrania.

Hry z ponuky Free Play Days sa počas trvania akcie obvykle dajú zakúpiť za znížené ceny, tak by to malo byť aj tentokrát, hoci len v prípade Assassin’s Creed: Odyssey.

Ubisoft uvádza, že pre Xbox One bude cena všetkých edícií znížená o 65%. Akciová cena má byť ponúkaná v termíne 20.3. až 30.3.

Assassin’s Creed: Odyssey si zahráte na všetkých platformách

Ubisoft sa s hrou Assassin’s Creed: Odyssey tento víkend pustil do dní bezplatného hrania na všetkých platformách – PC, PS4 a Xbox One.

V prípade počítačov si ju môžete stiahnuť cez Steam, Uplay alebo Epic Games Store. V ponuke týchto obchodov by súčasne mala byť ponúkaná za znížené ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať