Games with Gold

Games with Gold – január 2020

Vianoce sú predo dvermi, preto Microsoft s veľkým predstihom zverejnil ponuku programu Games with Gold na január 2020. Obvykle sú tieto informácie zverejnené na prelome mesiacov, no teraz do hry vstupujú dni pracovného pokoja, dovolenky a v podstate aj formálne ukončenie niektorých komunikačných aktivít pre aktuálny kalendárny rok.

Ponuka Games with Gold pozostáva z hier pre konzoly rodiny Xbox One a Xbox 360, ktoré sú predplatiteľom služby Xbox Live Gold po určitú dobu ponúkané bezplatne. Ide o štvoricu hier, obvykle dvoch pre Xbox 360 a dvoch pre Xbox One, pričom staršie hry je vďaka spätnej kompatibilite možné hrať aj na Xbox One.

Ďalšou vecou je, že Xbox 360 hry po vyzdvihnutí zostávajú trvalou súčasťou vášho Microsoft konta a užívať si ich môžete dokonca aj bez aktívneho predplateného.

Aspoň tak to stojí na oficiálnom webe – „Ak si budete chcieť prevziať svoje hry, budete potrebovať zlaté členstvo Xbox Live. Hry na Xbox One môžete hrať, kým budete mať aktívne zlaté členstvo, a hry na Xbox 360 vám ostanú natrvalo.

Games with Gold v januári 2020

  • Styx: Shards of Darkness – pre Xbox One, v termíne 1. až 31. januára
  • Batman: The Telltale Series – pre Xbox One, v termíne 16. január až 15. február
  • Tekken 6 – pre Xbox 360 a Xbox One, v termíne 1. až 15. januára
  • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy – pre Xbox 360 a Xbox One, v termíne 16. až 31. január
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať