Games with Gold – júl 2020

Jún sa blíži ku koncu, čo znamená, že Microsoft zverejnil novú ponuku programu Games with Gold. Počas júla sa predplatitelia služby Xbox Live Gold môžu tešiť na dávku zaujímavých hier. Najväčšími lákadlami pre júl bude dvojica WRC 8 FIA World Rally Championship a Saints Row 2.

Predplatiteľov Xbox Live Gold (aj Xbox Game Pass Ultimate) na ich konzolách Xbox One čaká štvorica hier. Dve priamo pre Xbox One, dve vytvorené pre Xbox 360. Všetky štyri si pritom môžete na Xbox One vychutnať vďaka programu spätnej kompatibility.

Okrem tradičného počtu hier stále platí aj to, že tituly z ponuky Games with Gold sú na inštaláciu dostupné len počas časovo obmedzenej doby. Akonáhle si ich do konzoly nainštalujete, hrať ich potom môžete kým máte aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Výnimkou sú tituly vytvorené pre Xbox 360

Hry z čias konzoly Xbox 360 sa svojou inštaláciou podľa všetkého natrvalo prepájajú s kontom Microsoft. To znamená, že ak si ich už raz vyzdvihnete, tak do hrania sa môžete pustiť aj bez aktívneho predplatného Xbox Live Gold, a to navyše prakticky kedykoľvek.

Aspoň tak to uvádza oficiálna stránka technickej podpory: “Hry na Xbox One môžete hrať, kým budete mať aktívne zlaté členstvo, a hry na Xbox 360 vám ostanú natrvalo.”

Ponuka Games with Gold pre júl 2020

  • WRC 8 FIA World Rally Championship – Xbox One v termíne 1. až 31. júl
  • Dunk Lords – Xbox One, v termíne 16. júl až 15. august
  • Saints Row 2 – Xbox One a Xbox 360 v termíne 1. až 15. júl
  • Juju – Xbox One a Xbox 360 v termíne 16. až 31. júl
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať