lenovo rdr2

Ak k novému zariadeniu Lenovo nejde vyzdvihnúť Red Dead Redemption 2, skúste to o pár dní

Lenovo sa rozhodlo potešiť svojich nových zákazníkov, ktorí si zakúpili alebo zakúpia vybrané notebooky a stolné počítače tejto značky. Prostredníctvom svojho webu rozdáva hru Red Dead Redemption 2, pričom akcia sa vzťahuje na nákupy vykonané v období od 20.11.2019 až do 31. 3. 2020.

Na webe http://www.lenovo.sk/rdr2 je potrebné zaregistrovať svoj nákup. Uviesť je potrebné základné kontaktné informácie, sériové číslo zariadenia a pridať k tomu bloček. Registrácie nákupov prebiehajú až do 31.5.2020, aby sa človek nemusel ponáhľať a hra mu neušla. Viac informácii o celej akcii nájdete v pôvodnom článku “Lenovo k vybraným notebookom a PC rozdáva Red Dead Redemption 2”.

Tu sa chcem venovať situácii, na ktorú som bol upozornený jedným z čerstvých majiteľov herného notebooku Lenovo Legion Y740. Nákup a dodanie prebehli úplne hladko a promptne, vďaka čomu notebook dorazil už po troch dňoch.

Dotyčný si ako náruživý hráč chcel k svojmu stroju vyzdvihnúť sľúbenú bezplatnú hru, aby prevetral výkonné železo. Pri pokuse o registráciu však narazil na problém, kedy mu stránka tvrdila, že na hru nemá nárok.

Môže to trvať pár dní

Našťastie nešlo o nič vážne. Systém je zjavne postavený tak, že informácie o predaných zariadeniach sú pridávané dávkovo. To v preklade znamená, že keď si notebook kúpite dnes, hru si budete môcť vyzdvihnúť až po niekoľkých dňoch, keď predajcovia potvrdia, že konkrétne sériové číslo prináleží skutočne predanému produktu.

Ak teda narazíte na podobný problém, netreba sa zľaknúť a registráciu vyskúšajte absolvovať o niekoľko dní neskôr. Avšak, ak by sa to nedarilo ani po týždni, obráťte sa technickú podporu Lenova.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať
stiahnuť Facebook do PC

Ako stiahnuť Facebook do PC?

Nemusí to vyhovovať úplne každému, no časť používateľov preferuje Facebook ako aplikáciu aj na počítači. Stiahnuť sa dá veľmi jednoducho.