Red Dead Redemption 2

Lenovo k vybraným notebookom a PC rozdáva Red Dead Redemption 2

Lenovo sa rozhodlo trochu odmeniť svojich relatívne čerstvých zákazníkov, ktorí si zakúpili vybrané “herné” notebooky a stolové počítače.

Všetci, ktorí si od 20.11.2019do 31. 3. 2020 zakúpia vybrané modely notebookov a desktopov Lenovo Legion, IdeaPad L340 Gaming alebo Yoga s procesorom Intel Core i7 a i9 9. generácie, získajú hru Red Dead Redemption 2 na PC zadarmo.

Stačí zaregistrovať svoj nákup na www.lenovo.sk/rdr2, získať kód ku hre Red Dead Redemption 2 a široká préria divokého západu bude patriť iba vám!

Pod registráciou nákupu sa v tomto prípade rozumie vyplnenie formulára, kde je potrebné uviesť meno, priezvisko, e-mail, sériové číslo produktu a hlavne tu je potrebné nahrať účtenku alebo faktúru spojenú s nákupom.

Chyba po vyplnení

Ak ste čerstvým majiteľom notebooku Lenovo, na ktorý sa vzťahuje akcia, no po vyplnení údajov sa vám zobrazuje chyba, tak netreba panikáriť. Stačí len deň-dva počkať. Pravdepodobne neprešiel ešte registračný proces v Lenove – sériové číslo nebolo zaradené do databázy.

Menšie upresnenie

Na stránke akcie je dostupné kompletné znenie pravidiel, ja len vyberám dve informácie, ktoré z nich považujem za celkom podstatné.

Registrácie nákupov budú prebiehať do 31.5.2020, no na to, aby ste mali nárok na hru musel nákup prebehnúť vo vyššie uvedenom termíne – 20.11.2019 – 31.3.2020. V praxi ide o to, aby zákazníci mali dostatok času na vyzdvihnutie hry.

Druhá podstatná informácia špecifikuje, na ktoré produkty sa akcia vlastne vzťahuje. Nie sú tu uvedené presné modely zariadení, ide o zoznam procesorov.

Nárok na hru Red Dead Redemption 2 sa vzťahuje na zariadenia Lenovo zakúpené v slovenskej alebo českej distribúcii. Vybavené musia byť niektorým z nasledujúcich procesorov Intel Core i7, i9 K, KF Desktop Series a Core i7, Core i9 H series s kódovým označením 9700k, 9700kf, 9900k, 9900kf, 9900ks, 9980H a 9750H.

Osobne mi to vytýčenie procesorov príde trochu neprehľadné, no nechajme to tak. Čo som pozeral, tak veľkí predajcovia ako Alza a Datacomp na akciu upozorňujú priamo pri konkrétnych zariadeniach. Ak by ste si náhodou neboli istí, tak jednoducho skúste formulár vyplniť. Prinajhoršom to vypíše chybu, prinajlepšom získate hru zdarma.

Notebooky zverejnené na oficiálnej stránke Lenovo

Informácie o konkrétnych notebookoch spadajúcich do akcie nájdete aj priamo na oficiálnej stránke Lenovo. Zobrazených je tu 18 notebookov, no vzhľadom na formuláciu v pravidlách predpokladám, že to nie je úplne všetko. Napriek tomu ide o dobrú pomôcku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať