Logitech G203 LIGHTSYNC

Logitech G203 LIGHTSYNC – “nová” myška pre nenáročných hráčov

Logitech dnes hlási dostupnosť novej hráčskej myšky Logitech G203 LIGHTSYNC, ktorá má ponúknuť vynikajúci výkon, univerzálne využitie a klasický dizajn za výbornú cenu. No vyzerá to tak, že o zas tak veľkú novinku v skutočnosti nejde.

Skôr sa to celé javí ako premenovanie existujúceho modelu Logitech G203 Prodigy. Z toho čo som mal možnosť vidieť, tak špecifikácie aj vyhotovenie obidvoch uvedených modelov sú identické. Dokonca aj oficiálna predajná cena je stanovená totožne. V čom presne je nový modelom novým nejako neviem identifikovať. Teda okrem farebného prevedenia.

V každom prípade, Logitech myš Logitech G203 LIGHTSYNC prezentuje ako horúcu novinku, a keďže pod týmto označením ešte produkt nemal, tak to proste berme ako novinku.

Logitech G203 LIGHTSYNC

„Hráčska myš Logitech G 203 prináša veľmi výkonnú technológiu, RGB podsvietenie a maximálny komfort v osvedčenom konštrukčnom vyhotovení. S jej pomocou určite dokážete prekonať každého súpera.“

Myš Logitech G203 LIGHTSYNC má klasický a časom overený dizajn s 6 tlačidlami. Môžete ju začať používať ihneď po vybalení z krabice, ale jej plný potenciál oceníte až po nakonfigurovaní funkcií na uľahčenie a podporu herných akcií. Slúži na to aplikácia Logitech G HUB.

Myš je vybavená snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 8000 DPI, ktorý zaručuje maximálnu presnosť polohovania, rýchlosť trasovania a konzistenciu ovládania. Senzitivitu je možné nastavovať v rozsahu od 200 až po maximálnych 8000 DPI.

Logitech G203 LIGHTSYNC

RGB podsvietenie G203 LIGHTSYNC ponúka paletu 16,8 milióna farieb s rôznou úrovňou jasu, čo umožňuje vytvárať svetelné efekty a „dúhové“ farebné vlny.

Logitech vyzdvihuje aj prakticky okamžitú odozvu po stlačení tlačidiel, k čomu majú prispievať aj kovové pružiny. Okrem rýchlosti sú spomínané aj veci ako zreteľná hmatová odozva, konzistenciu ovládania a celkovo príjemný herný zážitok. Nech už to reálne znamená čokoľvek…

Hráčska myš Logitech G203 LIGHTSYNC bude k dispozícii na Slovensku a v Českej republike v čiernej a bielej verzii od mája 2020 za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať