Ako zrušiť konto Microsoft

Nesprávny formát PSČ pri vytváraní konta Microsoft. Čo tam zadať?

Pri vytváraní konta Microsoft, bez ktorého sa v niektorých službách tohto giganta nezaobídeme, narazíme na krok, v ktorom je potrebné zadať poštové smerové číslo – PSČ. Podľa toho, akým štýlom ste zvyknutí toto číslo písať môžete naraziť na problém, kedy vás systém upozorní, že zadaný formát nie je platný.

Stať sa vám to môže aj pri vyplňovaní platobných údajov pokiaľ si chcete zakúpiť niečo z obchodu Microsoft Store alebo si chcete predplatiť niektorú zo služieb typu Xbox Live Gold, Xbox Game Pass a podobne.

V tomto prípade je za správny formát PSČ považovaný tvar XXX XX, teda napríklad 811 03. Ak by ste zadali spolu 81103, nepochodíte. Zobrazí sa vám chyba “Použite správny formát PSČ”. Medzera tam jednoducho musí byť. Ide o drobnosť, no menej skúseným ľudom to nemusí hneď napadnúť.

4 comments
  1. tak toto je taka p*****ina až az.. v 21 storoci nedokaze system pridavat automaticky medzeru a v popise byt napisane spravny format ci nejaka ina pomocka chore…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Ako Excelovú tabuľku uložiť do PDF?

Ako chcete Excel súbory uložiť do PDF, tak nie je potrebné siahnuť po špeciálnych aplikáciách alebo online službách. Hoci aj tie sú možnosťou.