Epic Games Store do 18. júna rozdáva Ark: Survival Evolved a kolekciu Samurai Shodown

Ark: Survival Evolved zadarmo z ponuky Epic Games Store sme sa dočkali. Síce o týždeň neskôr, ako sa pôvodne hovorilo, ale predsa. Epic Games Store pomyselnú medzeru minulý týždeň vyplnil hrou Overcooked, teraz si na najbližších sedem dní pripravil opäť “Áčkový” titul. Prečo k tomu došlo nie je jasné, navyše pri zozname pripravovaných hier nešlo o oficiálne informácie, ale o “únik”.

Nech už to bolo akokoľvek, až do 18. júna, 17. hodiny, si aktuálne môžete úplne zadarmo vyzdvihnúť očakávaný Ark: Survival Evolved. Stále platí to, že po vyzdvihnutí sa hra stane trvalou súčasťou vášho používateľského konta. Žiadna zmena v tomto prístupe sa ani neočakáva. Hru si môžete vyzdvihnúť cez launcher alebo priamo cez oficiálny web.

V aktuálnej ponuke nie je dostupná len jedna, ale hneď dve hry. Okrem Ark: Survival Evolved sa dá úplne bezplatne získať aj kolekcia SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION. Epic nám tento týždeň nadelil hodiny kvalitnej zábavy. Boj o prežitie sa môže začať.

Taktiež sme sa vopred dozvedeli, čo máme očakávať budúci týždeň. Pripravená pre nás bude dvojica hier Pathway a The Escapist 2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať