Epic Games Store je tu s novou ponukou bezplatných hier

Epic Games Store je tu s novou ponukou bezplatných hier. Úplne zadarmo aktuálne rozdáva dvojicu titulov 3 out of 10 a Wilmot’s Warehouse. V prvom prípade ide o zábavnú animovanú adventúru, akýsi hrateľný sitcom, v tom druhom o logickú hru v 2D priestore.

Cez oficiálnu aplikáciu alebo cez web obchodu Epic Games Store si hry z aktuálneho kola môžete vyzdvihnúť do 13. augusta. Ak to spravíte, tak s vašim kontom budú prepojené natrvalo a vychutnať si ich budete môcť kedykoľvek.

Len pre upresnenie, 3 out of 10 je epizodickou hrou zloženou z celkovo piatich častí. Vychádzajú na týždennej báze. Aktuálne si môžete zahrať len prvú časť, na ďalšie je potrebné počkať. Dopĺňané sú bezplatne.

Sľuboval jednu, dodal dve

Pri pohľade na novú ponuku mi niečo nesedelo. Mal som neodbytný pocit, že sľúbené nám predsa bolo niečo iné. Niečo lepšie. Mýlil som sa, je to úplne naopak.

Epic Games Store minulý týždeň prisľúbil len jednu hru, a to Wilmot’s Warehouse Search. K tomu teraz reálne pridal druhý kúsok – 3 out of 10, EP 1: “Welcome To Shovelworks”.

Síce nejde o žiadne veľké trháky, no hry zadarmo vždy potešia a človek si aspoň môže rozšíriť svoje herné obzory. Niekedy na prvý pohľad hra vyzerá skutočne prapodivne a nevábivo, no nakoniec je príjemným prekvapením. Inokedy je zas prvý dojem správny…

Nezabudnite na to, že Epic pomimo stále rozdáva aj hru Sludge Life.

Budúci týždeň nás čaká chuťovka

Najbližší štvrtok, 13.8.2020, nás Epic Games Store opäť poteší vynikajúcim a hodnotným titulom. Rozdávať bude sci-fi akciu Remnant: From the Ashes. K tomu pridá aj niečo menšie, čo v tomto prípade predstavuje indie adventúra The Alto Collection.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať