Epic Games Store do 16. júla rozdáva 3 hry úplne zadarmo

Tak ako bolo avizované, Epic Games Store nám tento týždeň nadelil trojicu hier Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition a The Escapists 2. Vyzdvihnúť si ich môžete klasicky počas najbližších siedmich dní. V praxi teda máte čas do 16.7.2020, presne do 17. hodiny.

Spraviť tak môžete priamo cez oficiálnu stránku obchodu Epic Games Store, prípadne to zvládnete aj cez oficiálnu aplikáciu – takzvaný launcher. Hry sa stanú trvalou súčasťou vášho používateľského konta.

Aktuálna trojica hier by svojou rôznorodosťou mala potešiť širokú hráčsku obec. Môžeme si zastrieľať, potrápiť mozgové závity v pixelovom Prison Breaku aj preskúmať tajomný vesmír.

Čaká nás Torchlight II

Na budúci týždeň je síce pripravená len jedna hra, no na druhú stranu pôjde o skvelý kúsok, hlavne pre fanúšikov RPG žánru. Od 16. júla bude rozdávaná hra Torchlight II, ktorá značne pripomína nesmrteľnú klasiku Diablo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – máj 2020

Odpočítavame posledné aprílové dni, čo znamená, že Microsoft zverejnil informácie o nadchádzajúcej ponuke Games with Gold pre máj 2020.