ARMODD aplikácia: Ktorá je tá správna pre vaše hodinky?

  • Jednotná aplikácia ARMODD pre všetky hodinky neexistuje.
  • Stiahnuť si musíte vždy tú, ktorá je odporúčaná pre váš model.
  • Nižšie nájdete ich prehľad.

Smart hodinky sú dnes spravidla spoločníkom smartfónu. Navzájom sa dopĺňajú. To znamená, že ak svoje smart hodinky používate bez aktívneho prepojenia so smartfónom, tak sa pripravujete o množstvo funkcií a nevyužívate ich plný potenciál.

Spárovanie smart hodiniek so smartfónom je väčšinou veľmi jednoduché. Stačí nasledovať pokyny oficiálnej mobilnej aplikácie od výrobcu hodiniek a malo by to skončiť úspechom. Pri popredných značkách to vôbec nie je problém. Čo však v prípade, že si kúpite hodinky od menej známeho mena? Potom môže byť hľadanie oficiálnej aplikácie v Obchode Play alebo App Store ťažkou úlohou.

Prekvapivým problémom pri menej známych produktoch môže byť to, že aplikácia pre spárovanie s mobilom vôbec nenesie názov značky. Deje sa to aj v prípade smart hodiniek ARMODD. Ak by ste sa nepozreli do návodu od výrobcu, tak pravdepodobnosť, že uhádnete ako sa volá tá ARMODD aplikácia je prakticky mizivá.

Aplikácia pre hodinky ARMODD určená na spárovanie so smartfónom totiž nesie názov WearPro, Da Fit, SMART – TIME PRO alebo dokonca Glory Fit. Vždy to závisí od konkrétneho modelu a vyzerá to tak, že pre každé smart hodinky je určená iná aplikácia. Väčšina ľudí by pritom inštinktívne očakávala, že k dispozícii bude jednotná aplikácia, ktorá vo svojom názve aspoň čiastočne ponesie názov ARMODD. Omyl.

Webová stránka predajcu síce hrdo a niekoľkokrát spomína, že k hodinkám je mobilná aplikácia, dokonca v slovenčine, no zmienka o jej presnom názve sa hľadá ťažšie. Ako som už spomínal, dopátrať sa k tomu viete v návode k jednotlivým modelom hodiniek ARMODD. Informácia sa ale prekvapivo nenachádza ani v prehľade častých otázok (FAQ), kam by sa náramne hodila. Spôsobené je to pravdepodobne tým, že každý model hodiniek má inú “ARMODD aplikáciu”.

Ak sa vám zdá, že je to zbytočne komplikované a tak trochu čudné, tak v tom nie ste sami. Od známych značiek ako Samsung, Huawei či Apple sme si zvykli, že spárovanie všetkých smart hodiniek zastrešuje jedna aplikácia s úderným menom. V tomto prípade ale aplikácia ARMODD neexistuje. Ak ste sa dostali k smart hodinkám s týmto logom, tak proste musíte trochu pátrať, že čo vám to vlastne treba nainštalovať.

ARMODD aplikácia: Ktorá je tá správna pre vaše hodinky?

Nižšie nájdete prehľad aplikácií, ktoré pre konkrétne modely odporúča ich manuál. Aplikácie by mali byť dostupné pre smartfóny so systémom Android aj pre iOS. Každý návod vždy zdôrazňuje, aby ste na párovanie použili práve aplikácie. To znamená, že sa máte vyhnúť pokusom o priame prepojenie cez Bluetooth v nastaveniach smartfónu – pravdepodobne by to nefungovalo, respektíve by nefungovali niektoré funkcie. Vždy preto použite aplikáciu.

Napriek tomu, že vám to tu dávam takto “polopate”, by som vám odporučil, aby ste si stiahli/prečítali návod ku svojim hodinkám ARMODD. Okrem toho, že tam nájdete prehľad aplikácie sa dozviete aj základné informácia o tom, čo ako nastaviť.

Čo je ale dôležitejšie, popísané sú tam viaceré odporúčania, ktoré sa môžu hodiť. Napríklad aj to, čo robiť ak sa vám hodinky nedarí spárovať cez “ARMODD aplikáciu”, ako riešiť problém s upozorneniami a podobne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať