Epic Games Store do 5.3. rozdáva hru InnerSpace

V ostatných dvoch týždňoch nás Epic Games Store poriadne navnadil a potešil ponukou skvelých bezplatných hier. Najskôr sme dostali Kingdom Come: Deliverance a hneď potom Assassin’s Creed Syndicate. Tentokrát to to až také slávne ale, bohužiaľ, nebude.

Napriek tomu musím povedať, že sťažovať sa na hru zadarmo určite nemôžem, to by bola hlúposť. Treba k tomu pristupovať v duchu príslovia “Darovanému koňovi na zuby nepozeraj”. Nemuseli sme mať nič, takto máme aspoň niečo, hoci nie až tak grandiózne. Pevne však verím, že sa nájde hŕstka hráčov, ktorým ponúkaná hra ulahodí.

Epic Games Store až do 5.3.2020 všetkým záujemcom bezplatne ponúka titul InnerSpace. Vyzerá to ako psychedelický walking simulátor, v ktorom sa pustíte do skúmania prapodivných svetov, či skôr planét.

Hra na mňa na prvý dojem nepôsobí nejako lákavo, a to napriek útoku po vizuálnej stránke. Hodnotenia na Steame a Metacritic sú zmiešané – okolo 65%, no je to zadarmo, tak šancu si snáď zaslúži.

Stále platí, že hru je potrebné vyzdvihnúť vo vytýčenom termíne, čím sa naviaže na používateľské konto. Do samotného hrania sa potom už môžeme pustiť v termíne podľa vlastného uváženia. Odkaz na vyzdvihnutie hry z webu Epic Games Store je tu.

Nevynechám ani obligátne pripomenutie, že Epic Games Store bezplatné hry rozdáva každý týždeň počas celého roka 2020, preto dáva veľký zmysel vytvoriť si bezplatný účet a občas sledovať, aká je aktuálna ponuka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať