Epic Games Store

Epic Games Store pokračuje v rozdávaní hier aj počas roka 2020

V začiatku roka som opakovane trochu špekuloval, že digitálny obchod Epic Games Store bude vo svojom rozdávaní hier pokračovať aj počas celého roka 2020, no a teraz je to už oficiálne potvrdené. Obchod o rozhodnutí predĺžiť akciu informuje priamo na svojej oficiálnej stránke.

Naďalej sa teda každý týždeň dočkáme bezplatných hier, ktoré si budeme môcť vyzdvihnúť a zostanú trvalou súčasťou nášho používateľského účtu na Epic Games Store.

Pokiaľ bude zachovaná rovnaká schéma, ktorou obchod začal, nová hra bude zverejnená vždy vo Štvrtok o 17:00. Na vyzdvihnutie následne máme 7 kalendárnych dní. Akonáhle sa hry stanú súčasťou používateľského konta, do ich hrania sa môžeme pustiť kedykoľvek.

Garantovaná je jedna hra týždenne, no je celkom možné, že Epic občas prihodí aj nejaký ten bonus. Rozhodne by nešlo o nič neštandardné. Epic Games Store vo svojej infografike uvádza, že počas roka 2019 rozdal 73 bezplatných hier v celkovej hodnote 1455 dolárov. Celkový objem vyzdvihnutých bezplatných hier pritom mal presiahnuť hranicu 200 miliónov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať