For The King

Epic Games Store v rozdávaní hier zjavne pokračuje aj v roku 2020

Epic Games Store síce stále mlčí, no čerstvé činy jasne naznačujú, že v rozdávaní hier plánuje pokračovať aj počas tohto roka. Hneď nový rok odštartoval trojicou bezplatných hier a ako momentálne informuje oficiálna stránka, aj v termíne od 9. do 16. januára bude zadarmo ponúkaný ďalší herný titul. Pôjde o kúsok For The King, akúsi neštandardnú kombináciu ťahovej stratégie a adventúry.

Stále chýba oficiálne vyjadrenie, či budú hry rozdávané rovnako pravidelne ako v roku 2019, no už teraz je takmer isté, že minimálne niekoľkých kúskov sa dočkáme. Navyše to vyzerá tak, že Epic sa opäť chystá nabehnúť na svoj zaužívaný týždenný cyklus, no predtým, než to budem tvrdiť s istotou, počkám ešte nejakú tú chvíľu.

Všetko tomu nasvedčuje, no ide o empirické informácie, ktoré vyžadujú viac dát. Pokiaľ to tak skutočne je, otázkou zostáva, prečo sme sa zatiaľ nedočkali riadneho potvrdenia. Práve táto skutočnosť do “rovnice” vnáša dávku neistoty.

Aktualizácia 13.1.2020 – Epic Games Store nakoniec oznámil, že v termíne 9. až 16. januára bude nakoniec bezplatne rozdávať hru Sundered. Pôvodne avizovaný kúsok For The King si vraj necháva na neskôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať