Epic Games Store rok 2020 začína trojicou hier zdarma. Ďalší postup stále otázny

Epic Games Store má čerstvo za sebou veľkú vianočnú akciu “12 Days of Free Games”, ktorá z nejakého dôvodu trvala 13 dní a priniesla 13 bezplatných hier. Ale kto by sa na niečo také sťažoval. Fanúšikov trápi to, že stále nebolo oficiálne oznámené, či počas roka 2020 budeme opäť v pravidelných dávkach dostávať bezplatné hry.

Epic Games Store v novom roku začína sľubne, ponukou troch bezplatných hier – Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition a Steep. Ide o celkom vydarené tituly, ktoré si môžete zadarmo vyzdvihnúť počas najbližších ôsmich dní – do 9. januára 17:00. Za skúšku rozhodne stoja. Navyše ak máte ešte pár dní voľna, kým sa naplno rozbehne kolotoč povinností 2020, tak si ich môžete spríjemniť trochou hernej zábavy.

Čo bude ďalej?

Ledva sme vkročili do nového roka a hneď bum tri hry zadarmo. Čo to však znamená? Ide o poslednú “rozdávačku” alebo snáď o potvrdenie, že bezplatné dobrodružstvo pokračuje? Situácia je nejasná. Možno prídu ďalšie hry, možno nie. Kým nedostaneme oficiálne vyjadrenie, budeme proste žiť v neistote.

Z toho, že Epic do nového roka vstupuje hrami zdarma mám osobne taký pocit, že nejaké tie bezplatné kúsky uvidíme aj v nadchádzajúcich mesiacoch. V duchu hesla: Ako na Nový rok, tak po celý rok. Aspoň v to tajne dúfam…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – september 2020

Naďalej platí, že tituly z ponuky Games with Gold sú na stiahnutie dostupné len počas obmedzenej doby. O tom to celé vlastne je.

Games with Gold – december 2020

November sa blíži ku koncu a vonku už poletuje prvý sneh. Divízia Xbox preto zverejnila prehľad decembrovej ponuky služby Games with Gold.