World War Z

Nezabudnite využiť ponuku Epic Games Store, je skutočne štedrá

Elektronický obchod Epic Games Store aj v týchto ťažkých časoch hráčov teší bezplatnými hrami, ktorými mi môžete rozšíriť svoju hernú knižnicu. Terajšie kolo beží do štvrtku, 2. apríla a ponuka je skutočne štedrá.

World War Z, Tormentor X Punisher aj oddychovky

Epic rozdáva až štvoricu hier. Tou najlákavejšou z nich je kooperatívny zombie masaker podľa knižnej predlohy, World War Z. K tomu pridáva ešte bláznivú strieľačku Tormentor X Punisher. V obidvoch prípadoch ide o vysokooktánovú rýchlu akciu. V boji o život sa prešľapy proste neodpúšťajú.

K tomu sa pridáva aj dvojica titulov s miernejším priebehom a krásnym grafickým spracovaním – Figment. Na záver, ako štvrtý kúsok dostávame úplne ležérne kreslenie Drawful 2. Každému sa ujde niečo, čo by ho malo osloviť. Odkaz na ich vyzdvihnutie z webu Epic Games Store tu.

Na vyzdvihnutie hier máte čas tradične do 17. hodiny. Potom bude sprístupnená úplne nová ponuka, opäť pomerne lákavých titulov. Pripravená je príbehovka Gone Home a akčná adventúra Hob.

Stále samozrejme platí, že hry sa po vyzdvihnutí stanú trvalou súčasťou vášho používateľského konta. Epic Games Store hry rozdáva každý týždeň počas roka 2020, preto dáva veľký zmysel vytvoriť si bezplatný účet a občas sledovať aktuálnu ponuku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať