The Division 2 je do 3.marca v akcii za 3€!

Herné štúdia a vydavateľstvá na nás počas celého roka aktívne útočia s rôznymi akciami a výpredajmi svojich hier. Niektoré z toho sa skutočne oplatia, iné sú skôr marketingovým ťahom.

Aktuálnu akciu na akčnú hru The Division 2 osobne považuje presne za tú, ktorú by si človek nemal nechať ujsť. Samozrejme za predpokladu, že mu vyhovujú akčné hry a má aspoň trochu predstavu do čoho ide.

The Division 2 v sebe totiž kombinuje aj nejaké tie RPG prvky ako vylepšovanie zbraní a zbroje, či zbieranie skúseností pre dosiahnutie vyšších úrovní postavy.

Do 3. marca, presnejšie do 17. hodiny, je hra The Division 2 cez oficiálny obchod Uplay predávaná za 3€. Áno, tri eurá, nejde o preklep.

Za túto cenu je možné získať základnú hru, bez čerstvo ohlásenej expanzie Warlords of New York či rozšírení z balíčka Year 1 Pass, no čo si budeme nahovárať…

Základná hra zabaví na desiatky hodín, má kampaň, kopu vedľajších misií, ale aj online režim, kde sa môžete vyblázniť, takže nie je moc o čom. Podobná príležitosť sa tak skoro už asi nebude opakovať, to by hru už rovno mohli rozdávať zadarmo…

Zvyčajne sa cena PC verzie v obchodoch pohybuje niekde okolo 20 až 25€, oficiálny obchod Uplay štandardnú cenu uvádza ako neuveriteľných 59,99€. Pôvodne táto akcia trvala len do 17. februára, no Ubisoft zjavne pristúpil k jej predĺženiu, a tak ju môžete využiť o čosi dlhšie. Pôvodný článok som preto jemne aktualizoval.

Mohlo by zaujať