Epic Games Store do 30. júla rozdáva tituly Tacoma a Next Up Hero

Čas letí ako bláznivý. Za sebou máme ďalší týždeň, čo znamená, že Epic Games Store spustil nové kolo bezplatných hier, ktoré si môžeme pridať do svojej hernej knižnice. Tentokrát je zadarmo ponúkaná príbehovka Tacoma z produkcie tvorcov známeho titulu Gone Home.

Opäť sa teda môžeme tešiť na intenzívny príbeh, ktorý budeme postupne odkrývať, dočkáme sa zaujímavého prostredia a kvalitného zvukového podkladu. Titul Tacoma sa odohráva na vesmírnej stanici, kde sa ocitneme ako jediný člen z pôvodne rozsiahlej posádky a s pomocou umelej inteligencie musíme zistiť čo presne sa tu odohralo.

Druhý zadarmo ponúkaný kúsok je takzvaný “dungeon crawler” Next Up Hero. Dočkať by sme sa mali RPG prvkov a dobrodružstva v ktorom sa postavíme, zdá sa, nekončiacemu zástupu rôznych potvoriek.

Obidve hry je možné získať až do 30. júla, presne do 17. hodiny. Vyzdvihnúť sa dajú klasicky cez oficiálny web obchodu alebo cez launcher obchodu Epic Games Store.

Tak o týždeň, 30. júla bude Epic Games Store rozdávať trojicu hier 20XX, Barony a Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Vyzerajú celkom zaujímavo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – december 2020

November sa blíži ku koncu a vonku už poletuje prvý sneh. Divízia Xbox preto zverejnila prehľad decembrovej ponuky služby Games with Gold.

Games with Gold – máj 2020

Odpočítavame posledné aprílové dni, čo znamená, že Microsoft zverejnil informácie o nadchádzajúcej ponuke Games with Gold pre máj 2020.