Free Play Days prichádza opäť s trojicou hier, Rainbow Six Siege si zahráte aj na PC

Na zlatých členov služby Xbox Live aj tento víkend čaká bezplatná ochutnávka troch hier. Ide o tradičné dni bezplatného hrania, Free Play Days, kedy si od štvrtka až do pondelkového rána môžu na svojich konzolách vyskúšať vybrané hry.

Aktuálny výber pre termín 5.3. až 9.3. pozostáva z trojice hier Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Plants Vs. Zombies: Battle for Neighborville a Black Desert.

Bezplatné hry by sa mali zobraziť priamo v ponuke hlavného menu konzoly, prípadne si k nim nájdete cestu cez priamy odkaz na web Microsoftu. Stačí si ich stiahnuť a pustiť sa do hrania. Počas trvania akcie, a v prípade Rainbow Six aj o niečo dlhšie, sa trojica hier dá zakúpiť za znížené ceny:

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege si zahráte na všetkých platormách

Ubisoft sa s hrou Rainbow Six Siege pustil do dní bezplatného hrania na všetkých platformách – PC, PS4 a Xbox One. Dostupný by mal byť všetok herný obsah (mapy, módy), takže vyskúšať môžete všetky aspekty tejto akčnej hry. V prípade konzoly Xbox One je vyžadované aktívne predplatné Xbox Live Gold. Za zníženú cenu je hra ponúkaná na všetkých platformách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať