Games with Gold – september 2020

Koniec mesiaca je tu a s ním aj ponuka programu Games with Gold na ďalší mesiac. Aj v septembri na aktívnych predplatiteľov služby Xbox Live Gold čaká klasická štvorica konzolových hier, ktoré získajú zadarmo.

Dve z toho sú určené priamo pre konzolu Xbox One, jedna pochádza z čias Xbox 360 a jedna bola vytvorená ešte pre pôvodnú konzolu Xbox. Všetky štyri si pritom môžu vychutnať majitelia konzoly Xbox One vďaka systému spätnej kompatibility.

Naďalej platí, že tituly z ponuky Games with Gold sú na stiahnutie dostupné len počas obmedzenej doby. Akonáhle si ich do konzoly nainštalujete, hrať ich môžete kým máte aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Výnimkou by mali byť hry z čias Xbox 360 a pôvodnej konzoly Xbox. Tie by sa mali inštaláciou prepojiť s kontom Microsoft. To znamená, že ak si ich už raz vyzdvihnete, tak do hrania sa môžete pustiť aj bez aktívneho predplatného Xbox Live Gold, teda prakticky kedykoľvek.

Ponuka Games with Gold pre september 2020

Po dlhšej dobe sa konzoloví hráči z tábora Xbox dočkajú relatívne lákavej ponuky.

  • Tom Clancy’s The Division – Xbox One v termíne 1. až 30. september
  • The Book of Unwritten Tales 2 – Xbox One, v termíne 16. september až 15. október
  • de Blob 2 – Xbox One a Xbox 360 v termíne 1. až 15. september
  • Armed and Dangerous – Xbox One a Xbox 360 v termíne 16. až 30. september
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Podporuje Xbox One virtuálnu realitu?

Microsoft má vlastnú divíziu, ktorá sa venuje oblasti virtuálnej a rozšírenej reality. Ako však túto oblasť vníma v prípade svojich konzol?