Epic Games Store je tu opäť s bezplatnými hrami. Do 6. augusta rozdáva 3 kúsky

Štvrtok. Piata hodina. Nová ponuka v Epic Games Store začína. Počas najbližších siedmich dní si úplne bezplatne do svojho konta môžete pridať trojicu titulov 20XX, Barony a Superbrothers: Sword & Sworcery EP Search. Hoci nejde o extrémne atraktívne tituly, ktoré by každý poznal aspoň z počutia, vyzerá to tak, že napriek tomu majú čo ponúknuť.

20XX je zaujímavá akčná skákačka, ktorá sa dá hrať aj v kooperatívnom režime. Je zadarmo, tak by nemal byť problém ukecať niekoho zo známych. Kooperatívny režim ponúka aj Barony. Táto hra po grafickej stránke pripomína Minecraft a v základe ide o RPG dobrodružstvo.

Do tretice ponúkaný kúsok, Superbrothers: Sword & Sworcery EP Search, je zároveň najnetradičnejším z aktuálne ponuky. Má ísť o akčnú adventúru so zameraním na audiovizuálny štýl. Poviem len toľko, že zaujme už na prvý pohľad.

Rozdávanie prebieha úplne klasicky. Cez launcher alebo cez oficiálny web obchodu Epic Games Store si hry z aktuálneho kola môžete vyzdvihnúť do 6. augusta. Ak to stihnete, tak sa stanú trvalou súčasťou vašej hernej knižnice a vychutnať si ich budete môcť už podľa vlastnej chuti.

Nezabudnite na to, že Epic úplne pomimo rozdáva aj hru Sludge Life, ktorá má byť štandardne predávaná za 12€. V tomto prípade ide o akúsi zvláštnu promo akciu, pretože hra je v rámci špeciálnej akcie zadarmo rozdávaná do 28. mája 2021. Času teda máte habadej…

Čo nás čaká budúci týždeň?

Epic Games Store bude od 17. hodiny 6. augusta rozdávať jedinú a poriadne zvláštnu hru – Wilmot’s Warehouse.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – február 2021

Ponuka pre február 2021 je po dlhšej dobe veľmi podarená. Aktívni predplatitelia Xbox Live Gold sa dočkajú hneď piatich hier.