HP – novembrové novinky pre Slovensko

Spoločnosť HP koncom novembra zverejnila zoznam nových produktov, ktoré sa na trh dostali v tomto mesiaci. Prakticky ide o taký reklamý prehľad v duchu: “aha, toto si môžete kúpiť na Vianoce”. Nechcelo sa mi to editovať, preto pozor, obsahuje marketingové formulky a označil som ako inzerciu.

HP Elite Dragonfly

Notebook HP Elite Dragonfly bol navrhnutý tak, aby bol dokonalou “vizitkou” svojho majiteľa. Je ľahký (najľahšia verzia nemá ani 1 kilogram), výkonný a ponúka najdlhšiu výdrž batérie v triede 13 palcových pracovných konvertibilných notebookov na svete – až 24,5 hodiny! Vďaka precíznemu spracovaniu zaujme na prvý pohľad, zároveň je nabitý výkonom a bezpečnostnými funkciami a predznamenáva novú éru mobility. Okrem svojich parametrov je HP Elite Dragonfly revolučný aj tým, že niektoré jeho súčiastky pochádzajú z plastov, pri ktorých bolo veľké riziko, že jedného dňa skončia na dne oceánu. 

HP Elite Dragonfly je na Slovensku v predaji od novembra za cenu od 1 790 €.

HP Pavilion Gaming 15

Pavilion Gaming 15 je herný notebook s tenkým a ostro rezaným čiernym šasi. Ako prvé zariadenie svojho druhu je vybavený procesorom AMD (až po Ryzen 7). Notebook je vďaka svojim vlastnostiam, ako je grafika až NVIDIA GeForce GTX 1660Ti s Max-Q, tenké rámčeky, frekvencia displeja až 144Hz a rozlíšenie 1080p, vhodný pre hernú zábavu aj pre tvorbu obsahu. Optimálny výkon pri hraní hier je zabezpečovaný pomocou zlepšeného chladenia. Laptop podporuje Wi-Fi 5, vďaka čomu ponúka prenos dát rýchlosťou vyjadrenou v gigabitoch.

HP Pavilion Gaming s ADM bude na Slovensku v predaji od polovice novembra za cenu od 739 €.

HP Spectre x360 13

Aj nová generácia konvertibilného laptopu HP Spectre x360 13 spĺňa požiadavky na vysoký výkon a prémiový vzhľad. Oproti predchodcovi je nový model o 13 % ľahší (váži 1,27 kilogramu), ponúka dvojnásobný výkon a výdrž batérie je až 22 hodín. Ide o najmenší konvertibilný osobný počítač na svete s pomerom obrazovky k telu 90%. Notebook HP Spectre x360 sa tiež môže pochváliť mimoriadne tenkými rámčekmi displeja.

HP Spectre x360 13 je na Slovensku v predaji od polovice novembra za cenu od 1 279 €.

HP Sprocket 200

HP Sprocket 200 je už druhou generáciou štýlovej minitlačiarne od HP, ktorá sa zmestí aj do vrecka. Fototlačiareň váži iba 172 gramov a rozmerovo ju možno prirovnať k mobilnému telefónu. Tlač fotografií je založená na technológii Zink, ktorá k zafarbeniu využíva špeciálny termo papier s tromi vrstvami. Oproti prvej verzii ponúka HP Sprocket 200 funkciu “párty mód”, ktorá umožňuje, aby sa k zariadeniu naraz pripojili až traja používatelia. Okrem toho HP Sprocket 200 zaručuje aj kvalitnejšiu a ostrejšiu tlač.

HP Sprocket je na Slovensku v predaji za cenu 126 €.

HP DeskJet Ink Advantage 3700

HP DeskJet Ink Advantage 3700 patrí medzi najmenšie multifunkčné zariadenia na svete. Na rozdiel od bežných zariadení, ktoré vedia tlačiť, kopírovať a skenovať, má približne polovičné rozmery. DeskJet Ink Advantage 3700 nemá typickú plochu pre skenovanie, vďaka tomu sú jej rozmery kompaktné a dizajn veľmi štýlový. Každopádne si so skenovaním a kopírovaním veľmi ľahko poradí.

HP DeskJet Ink Advantage 3700 je na Slovensku dostupná v niekoľkých farebných vyhotoveniach za odporúčanú cenu 58,99 €.

HP Deskjet Ink Advantage 5075

Cenovo dostupná tlač a veľká všestrannosť. To sú hlavné výhody tlačiarne HP Deskjet Ink Advantage 5075, ktorá ponúka skvelé prepojenie s mobilným telefónom, dynamické zabezpečenie a výbornú rýchlosť tlače. Za jednu minútu dokáže táto multifunkcia vytlačiť 7 farebných alebo 10 čiernobielych stránok.

HP DeskJet 5075 je na Slovensku v predaji za cenu 72,91 €.

HP Neverstop

Laserová tlačiareň HP Neverstop je prvou doplňovacou laserovou tlačiarňou na svete s tankovým systémom od HP, jedná sa teda o zariadenie bez tonerovej kazety. Ihneď po vybalení je možné vytlačiť až 5 tisíc strán.

HP Neverstop 1200w je na Slovensku v predaji za cenu 265 €.

HP S430c Curved Ultrawide Monitor

Vďaka svojej obrovskej, prehnutej obrazovke s uhlopriečkou 43,4 palcov (ekvivalent dvoch 24 palcových monitorov) ponúka úplné jedinečné zážitky. Nová technológia HP Device Bridge umožňuje úplne plynulé ovládanie dvoch počítačov súčasne. Používateľ môže prezerať, kopírovať a prenášať obsah medzi zariadeniami pomocou jednej klávesnice a myši.

HP S430c Curved Ultrawide Monitor je na Slovensku v predaji za cenu 1060 €.

HP Thunderbolt

Dokovacia stanica HP Thunderbolt umožňuje používať káblovú sieť, pripájať sa k externým monitorom a k príslušenstvu prostredníctvom dvoch portov DisplayPort, VGA, RJ-45 a šiestich portov USB (3x USB 3.0, 3x USB-C).

Dokovacia stanica HP Thunderbolt s HDMI adaptérom je na Slovensku v predaji za cenu 199 €.

HP Mindframe Prime Headset

Nová generácia prémiových herných slúchadiel od HP, ktorá bola predstavená počas veľtrhu Gamescom 2019, poskytuje vynikajúci audio zážitok. Revolučná funkcia aktívneho chladenia vďaka technológii FrostCap Technology v sebe zahŕňa aj pasívne chladenie pomocou grafitového tepelného rozvádzača, ktorý využíva väčšie plochy náušníkov. Mikrofóny s technológiou tlmenia ruchov z okolia (ENC) sú zárukou jasného a čistého prenosu hlasu.

Slúchadlá OMEN by HP Mindframe Prime Headset sú na Slovensku v predaji za cenu 149 €.

OMEN by HP Citadel

Vďaka stoličke OMEN by HP Citadel si môžu gameri svoje herné zážitky vychutnať v maximálnom pohodlí. Stolička disponuje priestranným sedadlom, silným polstrovaním a dostatočne vysokým operadlom. Stolička je veľmi odolná (dokáže uniesť až 136 kilogramov) a je možné ju dobre prispôsobiť, pretože umožňuje veľmi variabilné nastavenie.

Herná stolička OMEN by HP Citadel je na Slovensku v predaji za cenu 269 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať