Free Play Days februar 2019

Na zlatých členov Xbox Live tento víkend čaká trojica hier

Máme tu štvrtok, čo okrem blížiaceho sa konca pracovného týždňa znamená aj to, že pre zlatých členov služby Xbox Live je k dispozícii čerstvá ponuka takzvaných dní bezplatného hrania – Free Play Days.

Od dnešného večera až do pondelkového rána si predplatitelia Xbox Live Gold na svojich konzolách Xbox One môžu bezplatne vyskúšať hry. Tentokrát ide o trojicu NBA 2K20, Super Monkey Ball: Banana Blitz HD a Sonic Mania. Takže tu máme niečo pre fanúšikov športových hier, ale aj plošinoviek. Pre odreagovanie po ťažkom týždni celkom slušná ponuka.

Bezplatné hry by sa mali zobraziť priamo v ponuke hlavného menu konzoly, prípadne si k nim nájdete cestu cez priamy odkaz na web Microsoftu. Stačí si ich stiahnuť a môžete mastiť.

Tak ako to už býva, počas trvania akcie Free Play Days je trojica spomínaných titulov dostupná na kúpu za znížené ceny, pokiaľ by sa vám náhodou zapáčili až tak, že ste ochotní minúť nejaké to €. Ak by ste sa do toho náhodou rozhodli ísť, overte si, či akciové ceny stále platia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Podporuje Xbox One virtuálnu realitu?

Microsoft má vlastnú divíziu, ktorá sa venuje oblasti virtuálnej a rozšírenej reality. Ako však túto oblasť vníma v prípade svojich konzol?