Epic Games Store do 23. júla rozdáva Torchlight II

Epic Games Store v aktuálnom kole bezplatných hier rozdáva Torchlight II, čo je hra, ktorú by nemal vynechať žiaden fanúšik RPG žánru. Obzvlášť, keď sa dá získať úplne zadarmo. Torchlight II sa v mojich očiach ponáša na najnovší diel ikonickej série Diablo a vyzerá to tak, že ponúkne desiatky hodín zábavy.

Preto, ak ste si túto bezplatnú hru z ponuky Epic Games Store ešte nevyzdvihli, urobte tak čo najskôr. Čas na to máte do štvrtka, 23. júla, kedy obchod o 17:00 prehodí list a zverejní novú ponuku s bezplatnými hrami. Pripravená je dvojica Next Up Hero a Tacoma.

Hru si môžete vyzdvihnúť priamo cez oficiálny web obchodu Epic Games Store, prípadne to môžete spraviť aj cez aplikáciu Epic Games Launcher. V obidvoch prípadoch potrebujete vlastniť bezplatné konto, s ktorým sa hra trvalo previaže. Do jej hrania sa potom môžete pustiť prakticky kedykoľvek.

Epic rozdáva aj Sludge Life

Vyzerá to tak, že Epic Games Store pomimo tradičnej akcie rozdáva ďalšiu hru. Konkrétne ide o titul Sludge Life, ktorý má byť štandardne predávaný za 12€, no až do 28. mája 2021 si ho vraj môžeme vyzdvihnúť zadarmo. Veľmi zaujímavá akcia, no ako zvyknem hovoriť: hra zadarmo, je hra zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať
Games with Gold

Games with Gold – január 2020

Vianoce sú predo dvermi, preto Microsoft s veľkým predstihom zverejnil ponuku programu Games with Gold na január 2020.…