Najlepšie bezdrôtové klávesnice pre rok 2021

Bezdrôtové klávesnice majú jednu obrovskú výhodu. Práca s nimi je extrémne pohodlná, pretože nás neobmedzujú žiadna káble. Klávesnicu si teda môžeme bez obáv posúvať a nemusíme si robiť starosti s tým, že sa nám káble niekde zamotajú.

Dnešný trh ponúka obrovskú ponuku bezdrôtových klávesníc, ktoré sú skvelým výberom pre prácu aj zábavu. Zaujímavé modely sa dajú nájsť prakticky v každej cenovej kategórii. Niektoré kúsky sú síce drahšie, no v praxi ide o kúpu, ktorú nebude potrebné opakovať niekoľko rokov.

Ak hľadáte model s kvalitným spracovaním, moderným dizajnom a príjemným používaním, tak by vás mohol zaujať model Microsoft Surface Keyboard. Pre tých, ktorí si občas radi zahrajú nejakú tu hru, no súčasne potrebujú aj kvalitnú klávesnicu na prácu je tu Logitech G613. Vysoké zameranie na ergonómiu ponúkne model Microsoft Sculpt Ergonomic.

Najlepšie bezdrôtové klávesnice

Microsoft Surface Keyboard

Microsoft svojim klávesniciam venuje veľkú pozornosť. Tento konkrétny model sa pridŕža vysokému štandardu, ktorý je spojený s označením Surface. Skvelou správou je to, že batéria vydrží až rok, spracovanie je kvalitné a písanie veľmi pohodlné.

Logitech K400

Táto klávesnica sa hodí pre tých, ktorí hľadajú všestrannú klávesnicu. Hodí sa k počítaču, k televízoru, ako aj ku konzole Xbox. Zabudovaný trackpad, klávesy pre ovládanie multimédií a príjemné klávesy z nej robia zaujímavý kúsok.

Logitech G613

Excelentná bezdrôtová klávesnica pre hráčov. Logitech G613 búra zaužívané stereotypy, že bezdrôtová klávesnica nemôžu byť tým správnym pre náročných hráčov kvôli odozve. Logitech to však dokázal. Špičkové mechanické spínače, technológia Lightspeed, nízka odozva a výdrž batéria na úrovni roka.

Microsoft Sculpt Ergonomic

Maximálne pohodlie v zaujímavom balení. Ikonická klávesnica z portfólia Microsoftu síce vyžaduje trocha zvyku, no v praxi ponúka jednom z najlepších ergonomických prevedení. Optimálna poloha pre držanie rúk pri písaní sa spája so skvelou opierkou pre zápästia. V balení sa nachádza aj numerická časť a myš.

Logitech K780

Kúsok vhodný pre tých, ktorí sa zvyknú presúvať medzi viacerými zariadeniami a hľadajú vhodnú klávesnicu, na ktorej sa bude dobre písať. Prednosťou tohto modelu je práve to, že sa dá spárovať s viacerými zariadeniami a následne medzi nimi môžete prepínať. Bonusom je zabudovaný stojan pre tablet či smartfón.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať