Najlepšie klávesnice pre konzoly Xbox One a Xbox Series | 2021

Keď Microsoft svojim herným konzolám Xbox One pridal podporu pre klávesnice a myši, tak išlo o skutočne veľkú vec. Najskôr sme sa mohli tešiť z toho, že si týmto pre konzoly neštandardným spôsobom môžeme zahrať hŕstku hier, no dnes je už zoznam pomerne dlhý.

Kombinácia klávesnica a myš jednoducho predstavuje zaujímavú alternatívu pre hranie hier na konzolách Xbox One a Xbox Series. Zaujímavé to môže byť najmä v strieľačkách typu Fortnite či Call of Duty, ako aj v tituloch ako Gears 5 či Sniper Elite. Všade tam, kde pri oceníte väčšiu presnosť pri ovládaní.

V niektorých prípadoch to síce vyvoláva zaujímavú diskusiu, no to je debata na inokedy. Pri konzolách Xbox One a Xbox Series by ste mali uspieť takmer s každou modernou klávesnicou a myšou, no napriek tomu existuje niekoľko vychytených modelov, ktoré sa na túto úlohu po skúsenostiach hráčov náramne hodia.

Navyše novú klávesnicu môžete používať aj so svojim notebookom či stolovým počítačom. Veď sa prenáša a zapája extrémne jednoducho. Toto je prehľad tých najlepších klávesníc pre hranie na konzolách Xbox One, Xbox Series S a Xbox Series X.

Logitech MK270

Na to aby ste si oťukali hranie konzolové hranie s klávesnicou a myšou nemusíte hneď siahnuť po drahých klávesniciach pre náročných hráčov. Na nenáročné hranie veľmi dobre poslúži aj cenovo dostupný set od Logitechu. Ten sa navyše veľmi dobre hodí aj na kancelársku prácu, ak chcete zabiť dve muchy jednou ranou. Síce to nie je nič špičkové, no Logitech MK270 základy zvláda veľmi dobre.

Logitech G213 Gaming Keyboard

Výborná herná klávesnica so skvelým pomernom ceny a výkonu. Produktová séria Logitech G ponúka aj drahšie a prepracovanejšie modely, no Logitech G213 Gaming Keyboard reprezentuje vynikajúci kompromis, ktorý bez problémov uspokojí bežného hráča.

Razer Blackwidow Lite

Podobne ako model od Logitechu, aj Razer ponúka zaujímavé kúsky s optimálnym pomerom cena/výkon. Model Razer Blackwidow Lite je zaujímavý aj svojimi kompaktnými rozmermi, pričom ponúka vysokokvalitné spínače, skvelé spracovanie aj RGB podsvietenie.

Logitech G613

Pre tých, ktorí chcú skvelý herný zážitok bez káblov je zaujímavou voľbou model Logitech G613. Ten by sa dal stručne zhodnotiť ako ideálne bezdrôtové riešenie pre náročného hráča. Vynikajúca odozva, skvelé mechanické spínače a špičková výdrž. To všetko z tohto modelu robia horúceho kandidáta pre (nielen) konzolové hranie.

Corsair K95

Corsair patrí tiež medzi značky s kvalitnými produktami orientovanými na tých najnáročnejších hráčov. Produkty má skutočne super, no zvykne sa to odrážať aj na ich cene. Ak ale hľadáte prémiovú hernú klávesnicu pre náročného hráča, tak model Corsair K95 vás nesklame.

Na druhú stranu, kupovať si takúto klávesnicu len pre občasné hranie hier na Xboxe nemá veľký zmysel. Situácia sa mení, ak vlastníte aj počítač, kde ju budete využívať taktiež.

Ďalšie klávesnice pre Xbox

Vyššie spomínané modely reprezentujú tie najlepšie klávesnice pre Xbox, no pravda je taká, že bez najmenších obáv môžete siahnuť aj po iných populárnych modeloch. Skvelou správou je aj to, že klávesnice, ktoré podporuje Xbox One budú bezproblémovo fungovať aj na konzolách Xbox Series X a Xbox Series X.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať