Najlepšie klávesnice Corsair pre rok 2021

Corsair je jedným z najlepších výrobcov herného príslušenstva pre počítače, kam samozrejme spadajú aj herné klávesnice. Klávesnice Corsair jednoducho patria medzi excelentné kúsky, z ktorých sa tá najlepšia vyberá len veľmi ťažko. Prakticky každá z nich totiž spĺňa všetky očakávané požiadavky, ktoré môžu hráči mať.

Modely Corsair sa pýšia kvalitným vyhotovením a zástupom funkcií orientovaných na hráčov. Z pohľadu dizajnu sa výrobca drží svojho zaužívaného štýlu, preto sa na seba klávesnice dosť ponášajú, no stále majú aj svoje unikátne prvky.

Treba povedať, že hoci ide o kúsky zamerané hlavne na hráčov, nestratia sa ani pri pracovnom nasadení. Nižšie nájdete tie najlepšie klávesnice Corsair pre aktuálny rok.

Najlepšie klávesnice Corsair

Corsair K63

Najlepšia bezdrôtová klávesnica Corsair. Tak je označovaný model K63, ktorý sa hodí pod ruky náročného hráča, programátora, a rovnako tak kancelárskeho pracanta.

Príjemné klávesy, opierka pod ruky, mediálne klávesy a spínače Cherry MX Red. Celkovo ide o výbornú voľbu pre tých, ktorí sa nechcú viazať káblami.

Corsair K65

Kompaktný model vhodný na menšie stoly, ako aj na prenášanie či cesty. Chýba tu numerická časť, no inak o poriadnu klávesnicu. Ponúka aj zabudovaný USB port pre pripojenie slúchadiel či USB kľúčov.

Okrem toho sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči škrabancom a tradičnému fyzickému poškodeniu. V tomto drobcovi nájdete spojenie skvelého dizajnu a vynikajúcich vlastností. Nevýhodou je vyššia cena a chýbajúci numerický blok.

Corsair K68

Výborná voľba, ak hľadáte niečo s príjemným pomerom ceny a kvality. Ponúka rovnako excelentné vlastnosti spínačov ako drahší model K95, ako aj multimediálne klávesy, no kvôli nižšej cene dochádza aj k niekoľkým kompromisom.

Chýbajú makro klávesy, zabudovaný USB port aj možnosť pre ukladanie RGB profilov. Konštrukcia používa iný materiál, ktorý nemá zvýšenú odolnosť voči fyzickému poškodeniu. Aj bez týchto prémiových vychytávok ide o vynikajúcu klávesnicu.

Corsair K95

Ak hľadáte hernú klávesnicu, ktorá zvládne splniť všetky vaše očakávania, tento model bude skvelou voľbou. Vynikajúca konštrukcia, špičkové mechanické spínače, ktoré sa stláčajú príjemne a majú nízku odozvu.

Multimediálne klávesy, programovateľné klávesy, USB port pre pripojenie myši či externého disku a prispôsobiteľné RGB profily. K tomu sa pripája odnímateľná podložka pre zápästia a fantastický dizajn. Jediným negatívom je snáď len vyššia cena.

Corsair K100

Najlepšia herná klávesnica Corsair súčasnosti. Bodka. Klasické, plnohodnotné rozloženie klávesov, RGB podsvietenie, excelentné spínače, konštrukcia aj ergonómia. Corsair K100 to proste zvláda po každej stránke.

Zjednodušene povedané, výrobca zobral model K95 a posunul ho ešte o stupienok vyššie – lepšie opticko-mechanické spínače, rýchlejšia odozva. Vznikol tak špičkový model, ktorý spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších hráčov. Na druhú stranu treba počítať s tým, že ide o prémiovú hernú klávesnicu, a to sa odráža na cene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Najlepšie PC klávesnice pre rok 2021

Výber je obrovský, no stále platí, že niektoré modely si zaslúžia viac pozornosti než iné. V tomto výbere nájdete práve tie najlepšie kúsky.