Najlepšie Razer klávesnice pre rok 2021

Razer patrí medzi najznámejších výrobcov príslušenstva a produktov pre hráčov. Okrem herných klávesníc vyrába aj myšky, slúchadlá, podložky či dokonca poriadne herné notebooky. Vo všeobecnosti sa produkty a herné príslušenstvo Razer radia medzi špičku, preto sa tešia značnej popularite.

Pre každého niečo

Klávesnice Razer ponúkajú niečo pre každého hráča. Od tých najnáročnejších až po tých, ktorí si zahrajú len občas, no stále vyžadujú kvalitnú klávesnicu. Veď ide o investíciu, ktorá vydrží roky. Portfólio pre aktuálny rok obsahuje viacero zaujímavých kúskov v rôznych cenových kategóriách. Na svoje by si mal prísť každý kto hľadá poriadnu klávesnicu.

Medzi populárne kúsky patrí model Razer Huntsman Elite. Tento kúsok patrí medzi najlepšie herné klávesnice, čo sa prirodzene odráža aj na cene. Na druhú stranu, to čo za svoje peniaze dostanete sa blíži k dokonalosti.

Skvelou a cenovo dostupnejšou alternatívou je kúsok Blackwidow Lite. Samozrejme, že treba počítať s nejakými tými ústupkami, no to, čo je pri hernej klávesnici najdôležitejšie zvláda s úplnou ľahkosťou. Okrem toho sa skvele hodí aj na kancelársku prácu.

Vašu pozornosť si ale zaslúžia aj ďalšie klávesnice značky Razer. Model Razer Huntsman Mini môže osloviť minimalistov a priaznivci bezdrôtového spojenia si prídu na svoje s modelom Razer BlackWidow V3 Pro. Razer jednoducho ponúka niečo pre každého.

Najlepšie klávesnice Razer

Razer Huntsman Elite

Asi najlepšia herná klávesnica z ponuky spoločnosti Razer a jedna z najlepších herných klávesníc všeobecne. Vynikajúce spínače, multimediálne klávesy, ovládacie otočné koliesko, vynikajúca kvalita spracovania i skvelá opierka zápästí. To všetko sa snúbi v tomto prémiovom produkte.

Razer BlackWidow Lite

Skvelý kúsok pre tých, ktorí hľadajú hernú klávesnicu s atraktívnym pomerom cena/výkon. Ide o kompaktnejší model, preto mu chýbajú multimediálne klávesy či RGB podsvietenie, no nejde o žiadnu tragédiu. Spĺňa všetko, čo má a svojmu menu nerobí hanbu.

Razer Huntsman Mini

Minimalistický kúsok z kategórie takzvaných 60% klávesníc. Zjednodušene povedané, Razer sa rozhodol minimalizovať svoj prémiový model Huntsman, a tak vznikol kúsok s prívlastkom Mini. Hodí sa pre tých, ktorí potrebujú šetriť priestorom alebo proste zastávajú minimalizmus.

Razer Blackwidow V3

Relatívne nový model Razer Blackwidow V3 ponúka všetko, čo hráči od hernej klávesnice môžu očakávať. Skvelé spínače, kvalitná opierka zápästí, multimediálne klávesy aj RGB podsvietenie.

Razer BlackWidow V3 Pro

Špičková bezdrôtová mechanická klávesnica pre hráčov. Razer BlackWidow V3 Pro spĺňa všetky požiadavky hernej komunity a pridáva k tomu pohodlie bezdrôtového spojenia. Skvelé spínače, opierka zápästí, multimediálne klávesy, RGB podsvietenie a batéria, ktorá vydrží mesiac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať