Najlepšie klávesnice Logitech pre rok 2021

Dobrá a spoľahlivá klávesnica je základom. Veď za počítačom zvykneme tráviť dlhé hodiny. Či už pracovnými činnosťami alebo relaxovaním. V každom prípade, práve klávesnice Logitech predstavujú skvelé príslušenstvo.

Často totiž za rozumný peniaz prinášajú nadštandardnú kvalitu, funkcie a pohodlie. Preto sa nedá čudovať tomu, že Logitech patrí medzi najobľúbenejších výrobcov klávesníc, ale aj myší a ďalšieho príslušenstva.

V tomto výbere najlepších klávesníc Logitech sa zameriame skôr na modely určené pre prácu, pretože herné kúsky si zaslúžia vlastný článok. Logitech pritom v obidvoch týchto segmentoch ponúka kvalitné a lákavé klávesnice. Preto herné klávesnice Logitech spomenieme aspoň stručne.

Skvelá klávesnica dokáže poriadne spríjemniť chvíle strávené prácou, ale aj hraním hier. Kvalitné spracovanie, komfort a všestrannosť sú presne tými parametrami, ktoré by mala v základe spĺňať na výbornú. Logitech v drvivej väčšine prípadov tieto požiadavky nielenže spĺňa, ale priam v nich exceluje.

 

Najlepšie klávesnice Logitech

Logitech Craft

Z pohľadu celkovej kvality ide asi o najlepší model na prácu, ktorý sa nachádza v portfóliu Logitech.

Logitech Craft ulahodí hlavne kreatívcom, ktorí pri práci naplno využijú potenciál otočného ovládacieho kolieska. Inak tu nájdeme vynikajúcu konštrukciu, skvelé klávesy pre písanie aj ergonómiu, zaujímavé možnosti pre zvýšenie efektivity práce a super podsvietenie. Daňou za to všetko je vyššia cena.

Logitech K800

Síce nemá až také vychytávky ako prémiový model Logitech Craft, no napriek tomu ide o jednu z najlepších bezdrôtových klávesníc pre Windows. Nemá špeciálne koliesko, pripojiť sa dá len cez pribalený adaptér a má plastové telo.

Čo však hrá v jej prospech je podstatne nižšia cena, extrémne pohodlné klávesy s podsvietením a skvelá výdrž batérie. Celkovo ide o jednu z top bezdrôtových klávesníc určených na prácu s Windows zariadeniami.

Logitech K480

TOP klávesnica pre mobilné zariadenia ako sú tablety a smartfóny. Veľmi dobre ale poslúži aj pre notebooky a počítače, ktoré majú Bluetooth adaptér.

Kompaktné rozmery, priestor pre vloženie tabletu či mobilu, skvelá výdrž batérie a dobrý pomer cena/výkon. To všetko sa spája v tejto príjemnej klávesnici.

Logitech K750

Skvelá bezdrôtová klávesnica za rozumný peniaz. Vyznačuje sa jednou veľmi zaujímavou vlastnosťou – poháňa ju slnečné svetlo. V podstate to teda znamená, že bude položená tak, aby na ňu svietilo Slnko, tak jej batéria vydrží prakticky navždy. Ideálna pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivú bezdrôtovú klávesnicu na prácu a nechcú riešiť žiadnu údržbu.

Logitech K120

Jedna z najlacnejších klávesníc Logitech, ktorá sa ešte stále oplatí kúpiť. Hodí sa na začiatok, hodí sa ako záložná klávesnica a hodí sa aj vtedy, keď je rozpočet nízky, no treba klávesnicu. Netreba čakať žiadne zázraky, ale základ je to pekný. Cena/výkon top.

Logitech G513

Skvelá herná klávesnica, ktorá ponúka vynikajúce spínače, veľmi dobrú konštrukciu a pohodlie aj pri dlhých herných maratónoch. Pripája sa RGB podsvietenie a programovateľné klávesy. Hráči s ňou budú spokojní, no musia sa pripraviť na to, že siahnu trocha hlbšie do svojej peňaženky.

Logitech G915

Najlepšia herná klávesnica Logitech súčasnosti. Spĺňa všetky požiadavky aj tých najnáročnejších hráčov, no prirodzene sa to odráža na jej cene.

Excelentné mechanické spínače, blesková odozva, kvalitná konštrukcia, makrá, klávesy pre ovládanie multimédií, skvelá výdrž a možnosť spárovania s dvoma počítačmi naraz z tejto klávesnice robia správnu voľbu aj pre toho najnáročnejšieho hráča. Jediným problémom sa zdá byť jej cena.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať