novoročné priania

Najlepšie silvestrovské a novoročné priania, vinše a SMS na jednom mieste

  • Koniec roka sa nezadržateľne blíži a s ním aj tradičné veľké oslavy.
  • Neodlúčiteľne k tomu patria aj silvestrovské a novoročné priania.
  • Pošlite ich svojim blízkym, priateľom alebo kolegom a potešte ich.

Pomaly sa nám blíži koniec roka, čo znamená, že čoskoro bude na mieste popriať všetkým priateľom, známym, kolegom a rodinným príslušníkom šťastný nový rok, a v ideálnom prípade k tomu pripojiť novoročné SMS alebo pekný novoročný pozdrav. Ak už môžete, tak vyberajte poriadne novoročné priania. Nech to nie je len také suché.

Nájsť tie pravé novoročné priania a novoročné pozdravy nemusí byť vôbec ťažké. Je toho plný internet. Nájdete aj kadejaké novoročné vinše s obrázkom či GIFom, ktoré môžete posielať cez Messenger alebo iného chatovacieho klienta. Ja pôjdem do niečoho tradičnejšieho. Klasické textové novoročné priania. Tie sa dajú posielať online, no rovnako tak sa dajú poľahky zapamätať a použiť aj naživo. V prípade núdze, je vždy možné popriať “Šťastný nový rok, nech sa darí!”. Nie je to nič extra, ale úlohu splní.

Nejaké tie všeobecné priania, ktoré spájajú oslavy Vianoc a Nového roka, nájdete v obrovskom prehľade Najlepšie vianočné priania a vianočné SMS na jednom mieste. V tomto samostatnom výbere sa zameriavam čisto na novoročné priania, novoročné vinše a novoročné pozdravy. Proste oslavy Silvestra a Nového roka samostatne. Bez zásahu Vianoc.

Keď už som spomenul tie GIFy, tak celkom dobrým zdrojom by okrem zabudovanej databázy na Facebooku, mohol byť známy portál GIPHY. Hľadajte termíny ako “new year” alebo “new years”, prípadne aj “silvester”. To len tak medzi rečou. Poďme sa už pozrieť na pekné novoročné priania.

Nezabudnite na priateľov, s ktorými sa osobne nestretnete počas vianočných sviatkov ani počas Silvestra. Pošlite im aspoň peknú správu na sociálnych sieťach alebo zašlite novoročné prianie cez SMS. Ak sa vám nechce nič vymýšľať alebo hľadáte inšpiráciu pre novoročné prianie, tak si určite prezrite výber nižšie. Nájdete tam najkrajšie novoročné SMS, vtipné silvestrovské priania a omnoho viac.

TOP novoročné a silvestrovské priania

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky a trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok!

Až vás studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budete svätých okolo počuť hrať, tak vám bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2024.

Až ťa studený pot zamrazí, či žeravá petarda zadok rozmrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak ti bude neskoro šťastie priať. Preto zavčasu Šťastný nový rok.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.

Želajme si v novom roku dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra sviatočná, liek na každý bôľ.

Nech nový rok 2024 splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia.

Všetkým ktorých rada mám, zopár prianí posielam. Nech ste zdraví stále šťastní, nech Nový rok je prekrásny. Majte lásky veľmi veľa z úprimného srdca želá…

Láme sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo, zdravie a úspech, to je tvoja budúcnosť.

Čo bolo zlé v starom roku, utop v perlivom moku. A v tom novom všetko naj, s úsmevom ho privítaj. Šťastný nový rok 2024!

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, preto ti ho prajem teraz na stokrát.

Do nového roka ti prajem 12 mesiacov bez choroby, 52 týždňov šťastia, 365 dní bez starostí, 8 760 hodín lásky, 525 600 minút pohody a 31 536 000 sekúnd jedinečných chvíľ.

K Novému roku ti prajeme len to najlepšie! Teda 12 mesiacov úspechov, 52 týždňov smiechu, 365 dní zábavy, 8 760 hodín pohody, 525 600 minút šťastia a 31 536 000 sekúnd radosti. Šťastný nový rok!

Sedem úspešných dní v každom týždni, 52 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastie po celý rok 2024.

Novoročné prianie

Novoročné priania 2024

Krásny a veselý Silvester, do nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapôčku sklamania.

Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje …

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky, nech je život bez prekážky.

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, nech anjeli tvoje cesty chránia, a problémy nech sa ťa stránia. Šťastlivý nový rok praje …

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane počas celého roku praje …

Hodiny tíško tikajú, nový rok už vítajú. Prišiel teda správny čas, želajme si zas a zas, veľa šťastia, zdravia, lásky nech je život bez prekážky.

Posielam Ti zlaté prasiatko pre šťastie, nech oblúkom vyhne sa Ti smola a nešťastie. Nech sa Ti všetky priania splnia a Nový rok lepší je ako ten uplynulý.

Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.

Meníme rok, meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život, meníme partnerov, ale nikdy nemeníme priateľov! Príjemné prežitie Silvestra a šťastný nový rok praje.

Na Nový rok o polnoci, nebudem ti na pomoci. Ak ťa trafí petarda, spraví z teba retarda. Ak si veľa vypiješ, aj zuby si vybiješ. Tak si veľký pozor daj, veľa zdravia zaželaj. PF 2024

Na Nový rok ti z celého srdca želám: Úžasný január. Dokonalý február. Mierumilovný marec. Apríl bez stresu, máj plný zábavy a radosť, ktorá potrvá od júna až do novembra! A konečne ďalší šťastný december! Bodaj by sa moje želanie splnilo a mal si prekrásny šťastný nový rok!

Novoročné priania a vinše

Novoročné vinše

Ďalší nový rok je tu zas, o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Vianoce Vám prajem šťastné, od Ježiška dary krásne. K tomu šťastia do balíčka, hodne zdravia a šťastíčka.

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti v roku 2024 praje.

Želám Vám kvapku smoly, lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane to Vám do nového roku 2024.

Veľa šťastia v novom roku. Lebo kto nemá šťastia, ten si aj palec vytkne, keď sa v nose vŕta.

Nech všetky tvoje problémy trvajú tak dlho ako novoročné predsavzatia! Šťastný nový rok!

SMS na Silvestra

Novoročné pozdravy PF 2024

Nechajme bokom starosti, je tu doba radosťou. Odšpuntujme fľaštičky, nadeľujme pusinky. A potom nech sa spieva, oslavuje, v Novom roku šťastie, zdravie!

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, alkohol ti dodá sily. Šťastný nový rok 2024.

Do nového roku zostáva len pár hodiniek, prajem, nech Ti prinesie množstvo dobrých noviniek. Zdravie, šťastie, lásku a kopu peniažkov, nech máš dobrých ľudí vždy veľmi blízko!

Do nového roka pohodu na každom kroku. Nech vaše prianie sa splní, oko slzu neuroní, a keď, tak len slzu šťastia, majte sa celý rok pekne!

Optimista ostáva do polnoci hore, aby videl, ako Nový rok prichádza. Pesimista ostáva hore, aby videl, ako odchádza ten starý.

Nech nový rok splní tvoje tajné priania. Nech anjeli tvoje cesty chránia. A problémy nech sa ťa stránia. Šťastlivý nový rok.

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želám šťastný Nový rok.

Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva Ti prinesie. Dáš si glga, príde slina, nadrbeš sa ako sviňa.

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky zožrali deti. Veľa šťastia do Nového roku želá …

Novoročné prianie

TOP novoročné a silvestrovské SMS priania

V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

Krásny a veselý Silvester! Do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania praje …

Šťastný Nový rok 2024, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Ti zo srdca želá …

Želajme si v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.

Nech Vám radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň Váš krok.

Ďalší nový rok je tu zas o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.

Na Silvestra o polnoci, vedz, že už Ti niet pomoci. Zubatá zas hlasnejšie na roh trúbi, len čaša perlivá obrúsi jej zuby.

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Šťastný Nový rok a s ním do života nový krok.

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia.

Nech všetko, čo bolo pre teba v minulom roku najlepším, je v novom roku tým najhorším.

Všetko najlepšie do Nového roku, veľa šťastia, zdravia, lásky a skoré splnenie aj tých najtajnejších snov a túžob.

Sú slová, ktoré nikdy nepovieme. Sú lásky, ktoré nezískame. Sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. PF 2024.

Prajem Ti v roku 2024 veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, vtipné príhody, života výhody a plnú náruč lásky.

PF 2024!

Tak čo? Vybrali ste si niektoré novoročné prianie alebo silvestrovskú SMS? Pevne verím, že áno. V prípade, že sa chcete podeliť o nejakého svojho favorita alebo originálne prianie, využite komentáre. Prajem vám veselého Silvestra a šťastný Nový rok. Prežite to všetko v zdraví a pohode a nech je nový rok lepší ako ten, ktorý odchádza.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať