Najlepšie vianočné priania a vianočné SMS na jednom mieste

  • Vianoce, sviatky radosti a pohody sa pomaly ale isto blížia.
  • Spojené sú s tým dovolenky a chvíle trávene s najbližšími.
  • Patria k tomu aj vianočné priania a SMS. Tu ich nájdete pokope.

Rok sa pomaly blíži ku koncu a pred sebou opäť máme najkrajšie obdobie. Obdobie vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších. Ide o čas dobrého jedla, zaslúženého oddychu plného príjemnej atmosféry, skvelých zážitkov a niekedy aj obľúbených filmov.

Vianoce a záver roka sú pre mnohých z nás časom, kedy zabudneme na problémy všedných dní a užívame si čas so svojou rodinou pri štedrovečernom stole, ale aj mimo neho. Deti majú vianočné prázdniny a pracujúci majú aspoň pár dní voľna, ktoré si môžu naplno vychutnávať. Hoci tento rok nám to nevychádza až tak dobre. Prehľad štátnych sviatkov prezrádza, že Štedrý deň je sobota…

S týmto obdobím súvisí aj troška formalít, a to hlavne posielanie vianočných a novoročných prianí. Či už vianočné priania posielate cez SMS, e-mail alebo klasickými pohľadnicami, prinášam vám tie najlepšie vianočné priania a SMS pre rok 2023. V prehľade nižšie nájdete TOP vianočné SMS priania, pozdravy a vinše. Jednoducho to najlepšie.

Priania a vinše na nový rok 2024 určite potešia, no netreba to príliš preháňať s ich obsahom. Jednoducho to zbytočne neprekombinujte. Áno, aj pri vianočných SMS a vinšoch je často snaha o nejakú veľkú kreativitu, no už samotná skutočnosť, že ste si na niekoho spomenuli a poslali pár pekných slov sa počíta.

Nemusíte preto mať tie najlepšie vianočné priania, tú najlepšiu vianočnú SMS alebo najoriginálnejší vianočný vinš, stačí, že ste sa svojimi blízkym ozvete. Hlavne nech to ide zo srdca. Samozrejme, obdobne to platí aj v pracovnom svete. V tomto prípade je dokonca mnohokrát lepšie staviť práve na nejakú tú klasiku. Nezabudnite na vianočné SMS 😉

Najlepšie vianočné priania a vianočné SMS
Najlepšie vianočné priania a vianočné SMS

Vianočné priania a vinše plné lásky pre vašich najbližších

Neviete čo komu popriať na Vianoce? Nevadí. Nižšie nájdete prehľad, ktorý obsahuje najlepšie vianočné SMS priania, pozdravy a vinše, z ktorých si vyberie snáď každý. Je tam toho skutočne veľa, takže som to trošku rozdelil do rôznych kategórií. Na také tie vianočné klasiky, ale aj na nejaké to vtipné vianočné prianie pre tých trúfalejších.

Samozrejme, že nemôžu chýbať ani vianočné SMS, ktoré som tu pridal aj bez diakritiky, aby ste mohli rovno bez obáv kopírovať. Len tak pre pripomenutie, ak v SMS používate diakritiku, tak sa vám znižuje maximálny počet znakov a efektívne dôjde k odoslaniu viacerých správ. Tie sa síce zvyknú na strane príjemcu spojiť do jednej správy, no vy platíte za každý odoslaný kus (SMS bez diakritiky je 160 znakov, SMS s diakritikou už len max 70 znakov).

Kliknutie na jednotlivé kategórie by vás malo presunúť na prehľad príslušných vianočných prianí. Ak by to nefungovalo, tak klasicky skrolujte dole…

TOP vianočné SMS priania, pozdravy a vinše
TOP vianočné SMS priania, pozdravy a vinše

Formálne vianočné priania a vinše

Prajem Vám príjemné sviatky plné oddychu i radostí a šťastný Nový rok 2024!

Veselé Vianoce a všetko najlepšie v roku 2024! Snáď bude budúci rok príjemnejší než ten končiaci a s vďačnosťou sa vrátime k našim bežným životom. Veselú myseľ a pevnú imunitu Vám praje.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a mnoho úspechov v roku 2024 Vám praje.

Ďakujem Vám za ďalší úspešný pracovný rok, no nastal čas ísť offline a užiť si pokojné sviatky v kruhu najbližších. PF 2024!

Ďakujeme za spoluprácu v roku 2022 a prajem Vám pohodové Vianoce a šťastný Nový rok 2024.

Aj keď sa naše pracovné cesty už nestretávajú, prajem Vám prijemné prežitie vianočných sviatkov a do nastávajúceho roku 2024 veľa zdravia, spokojnosti a osobných i pracovných úspechov!

Nezabudnite vypnúť a prežiť Vianoce bez technológií. Zamerajte sa len na vôňu stromčeka, chuť dobrého jedla a venujte váš čas tým najdôležitejším okolo vás. PF 2024.

Prajem Vám pokojné a láskyplné vianočné sviatky, vydarený rok 2024 a najmä veľa zdravia a pohody.

Dovoľte mi v mene spoločnosti poďakovať Vám za spoluprácu v takmer uplynulom roku, popriať prijemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu blízkych a do nového roka 2024 zaželať veľa zdravia, úspechov a radostných okamihov.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech Vás vedie v každom kroku.

Novinu radostnú oznámim Vám, že sa nám narodil dnes Kristus Pán, to Dieťa krásne, nad slnko jasné. Anjeli spievajú, glória riekajú, tam pribehli. Pastieri betlehemskí jak zvedeli ,keď nad svojím stádom stráž držali, že je v chudobnej, maštaľke biednej, v jasliach položené, je Pánom a Bohom celej zeme.

V tie vianočné sviatky poviem vám vinš krátky: Pán Kristus je narodený, tak nebuďme zarmútení, ale sa mu radujme a slávu prespevujme, to mu bude premilé, dá nám sviatky šťastlivé.

Vianočný zvon tíško cinká, v Betleheme dieťa spinká. Dobrú pohodu vinšujeme vám, štedrosť a hojnosť vašim chalupám. V Novom roku zdravie pevné, nech vám všetkým slúži verne.

Veselé Vianoce, plné radosti a pohody v kruhu najbližších a veľa dobrej nálady praje …

Vianočné priania a vianočné SMS

Vianočné prianie kolegom a klientom

Prajeme svojim zákazníkom krásne Vianoce a úspešný vstup do nového roka.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roka 2024 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.

Veselé Vianoce a plno príjemných prekvapení v roku 2024.

Príjemné prežitie sviatkov vianočných a mnoho pracovných i osobných úspechov v novom roku.

Úspešné zakončenie roka 2022 a bezstarostné vykročenie do nového roka 2024!

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku. Do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov. Súčasne sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

K želaniu príjemného prežitia vianočných sviatkov a mnohých úspechov v novom roku pripájame poďakovanie za Vašu dôveru a úspešnú spoluprácu.

Vážení obchodní partneri, dovoľte, aby sme Vám poďakovali za spoluprácu v uplynulom roku a do nového roku zaželali veľa osobných aj obchodných úspechov.

V menej našej spoločnosti si Vám dovoľujem popriať veselé Vianoce a šťastný nový rok. Bohatého Ježiška a veselý Silvester praje …

Prajeme Vám aj všetkým Vašim blízkym príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku pevné zdravie, veľa šťastia a spokojnosti.

Nech vianočný zvonček šťastím Vám zvoní, nech vianočný čas v lásku sa zmení, a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné Vám prajeme Vianoce…

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku. Šťastný nový rok, veľa lásky, zdravia, splnených snov a pracovných úspechov Vám želá

Milé vianočné prianie

Ak by sme sa každý deň správali tak ako na Vianoce, zaplnili by sme planétu pokojom a mierom, radosťou a láskou. Poďme sa o to spolu pokúsiť: šťastné a veselé a krásny Nový rok!

Vianoce sú o troch veciach: spievaj tak hlasno o láske, aby ťa každý počul, obdaruj, koho miluješ, aby vedel, zapáľ sviečku za tých, ktorí ti chýbajú a objal by si ich, keby môžeš. Krásne Vianoce prajem!

Vianoce sú o tom stráviť čas s tými najmilovanejšími a priateľmi. Vytvárať spomienky, ktoré vydržia celý život. Preto ti prajem šťastné Vianoce v kruhu rodiny. Šťastné a plné aj budúcich spomienok!

Dnes je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce vám želajú …

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné, v láske a šťastí, prežite ich spoločne. Veď nie sú dôležité drahé dary, ale nech sa nám v novom roku dobre darí!

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček, zo zábavy rovný krok a potom šťastný nový rok.

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky v novom roku prajú …

Až zaťuká ti Ježiško na okienko, otvor ho aspoň na málinko. Pod stromčekom užívaj pokoj a pohodu, darčeky rozbaľuj a spievaj koledu.

Kopec darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia. K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok. Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!

Nech chvíle lásky a pokoja, všetky bolesti vám zahoja. A tá láska so zdravím sa snúbia, na Vianoce majú byť šťastní všetci ľudia. Šťastné a Veselé Vianoce!

Vianočné SMS

Vtipné vianočné priania

Prajem Ti anjelsky krásne Vianočné sviatky a čertovsky dobrý nový rok.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement, alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško.

Želám Ti pod stromček to čo ty mne, tak si to dobre rozmysli!

Kapor sa už smaží, no hlavou ešte myká, prskavka z Číny nejak čudne bliká. Pozerám sa na stromček – dolu k zemi padá, skupinka hasičov náš dom už hľadá.

Letí anjel s nádielkou, pritom vrtí prdelkou. Letí, letí, hádaj kam? K dobrým ľuďom, predsa k vám.

Od rána sa ti snehuliak s poza okna rehoce, vykašli sa na neho a uži si Vianoce.

Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Veselé Vianoce!

Jediným dôkazom toho, že starneme, je, ako sa nám Santa zdá každý rok čoraz mladší. Šťastné a veselé a šťastný aj ďalší rok!

Na Vianoce: a) nechcem nič, b) nerob si škodu, c) veď si nič nezaslúžim, d) obdarujem sa sám. Správnu odpoveď mi pošli obratom. Tvoj Ježiško

Ahoj, ja som Ježiško. Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Netuneloval? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem! Šťastné, veselé a štedré vianočné sviatky ti praje …

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne. Veselé Vianoce Vám želá …

Morka, kačka, hus aj kura, na Vianoce ťažká kúra. Pivko, vínko, slivovička, hneď je dobrá náladička. V Novom roku šťastne žiť a zdravie si ochrániť. Veselé Vianoce praje …

Užívaj si čara Vianoc, nenažer sa veľa na noc, nech trampoty nezačnú a stihol si polnočnú.

Už sú tu Vianoce, darčeky nemám, po všetkých obchodoch o dušu behám. Zas som nič nekúpil, nervy mám strašné, čo im dám pod stromček, nie je mi jasné. Zas som to nestihol, po byte snorím, aspoň vinš vianočný dnes večer stvorím. Želám vám všetkého, čo sa vám páči, aj jedla dobrého, čo hrdlo ráči. Veselé Vianoce praje…

Ozdobenú jedličku, Vianoce na jedničku. Veľa krásnych darov, nápoj do pohárov. Smiech a šťastie len po boku, všetko dobré v novom roku.

Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma. Šťastné a veselé Vianoce ti praje ..

Sú tu zasa Vianoce, jed vo mne len tak klokoce. Je to veľký zhon a stres, šľak ma trafí asi dnes. Upratovať, variť, piecť a potom stále iba jesť. V noci volám na raty, žlčníkové záchvaty. Stromček v plameňoch prekrásne nám žiari, ja sa asi nedožijem jari. Všetci na to iba kašlú, na rok si radšej hodím mašľu.

Krátke vianočné priania

Oheň v krbe tíško praská, v očiach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne a šťastné Vianoce.

Zatiaľ, čo si kľudne spal, Ježiško na okno zaklopal. Ozdobil vianočný stromček, podeň ti nadelil darček. Veselé Vianoce praje …

Dnes je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce Ti želá…

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj Teba. Veselé Vianoce a šťastný nový rok.

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva, krásne a pokojné Vianoce vám želá …

Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček.

Nech ti radosť žiari z očí celučičký rok a nech šťastie sprevádza každý deň tvoj krok. Želám ti veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Už sa stromček ligoce, prajem Ti krásne Vianoce.

V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, Koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.

Vianočný pozdrav vianočné priania

Najkrajšie vianočné priania

Lásky, šťastia hodiny v kruhu svojej rodiny. Užite si spoločne krásne sviatky vianočné. A nech dlho prevláda novoročná nálada.

Maličký anjelik v okne stál, a krásne Vianoce všetkým prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie a lásku mali a stále sa na seba len usmievali.

Za oknom sype sa snehová nádielka, celý byt prevonia aníz a vanilka. Vianočne koledy spievajú anjeli, nech sú tie Vianoce šťastné a Nový rok veselý!

Vonku je zima, mrazivý chlad, no v srdci teplo, čo rozpúšťa ľad. A v okne sviečky rozžiaria strom, Vianoce tajomstvom naplnia dom. Šťastné a veselé Vianoce.

Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok.

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Nezabudni, že sa Ježiško narodil v maštaľke, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma.

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko mám na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svietia všetky salónky požrali deti. Šťastné a veselé Vianoce ti praje.

Na Štedrý večer pozor daj, zvončeky zvonia, počúvaj. Tak, ako za oblokom sniežik padá, nech na Tvoj stôl šťastie sadá. Preži sviatok Vianočný, plný slasti a radosti.

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná, liek na každý bôl. Je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce, zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

Ozdobenú jedličku, Vianoce na jedničku. Veľa krásnych darov, nápoj do pohárov. Smiech a šťastie len po boku, všetko dobré v novom roku.

Snehuliačik maličký, zatiaľ iba z mrazničky, prináša Vám správičku, prichystajte jedličku, aj koňaky vaječné a majte sa báječne.

Na Vianoce v krku kosti, na Silvestra zvratkov dosti, na nový rok bolehlav, takýto ti prajem stav. Vidím to však kdejako, budem na tom rovnako.

Kde sa vzal, tu sa vzal, počítač zrazu v izbe stál. Monitor sa mu ligoce, a ja Vám prajem krásne Vianoce.

Na stole je laptop a iné dobroty, uprostred sviečka, stromček oproti. Pod stromčekom nová konzola svieti, radujú sa otec, mama aj deti. Všetko najlepšie praje.

Vianočné priania a vianočné SMS

Vianoce 2022: Vianočné SMS bez diakritiky

Krasne prezitie vianocnych sviatkov a do noveho roku vela stastia, lasky a porozumenia zela …

Tie najkrajsie Vianoce, stromcek, co sa ligoce. Lasky nech je plny dom, na stromceku zlaty zvon. Pod nim vsetky tajne priania, nech vam ocka stastim ziaria.

V izbicke za oknom nieco sa chysta, stromcek uz svieti, radost je ista, do tichej noci vtacik už spieva, krasne a pokojne Vianoce zela …

Stastne a pokojne Vianoce, vela lasky, usmevu a porozumenia v novom roku a splnenie tuzob a ocakavani praje …

Na Vianoce a v novom roku, lasku, stastie na kazdom kroku uspechov a zdravia vela z uprimneho srdca zela…

Vianoce su vtedy, keď nikto neplace, Vianoce su tam, kde vonaju mamine kolace. Vianoce su s tymi, ktorych lubime, ale aj s tymi, na ktorych myslime.

Ohen v krbe tisko praska, v ociach vladne pokoj, laska. Uz sa stromcek ligoce, prajem Ti krasne a stastne Vianoce.

Zatial, co si kludne spal, Jezisko na okno zaklopal. Ozdobil vianocný stromcek, podem ti nadelil darcek. Vesele Vianoce praje…

Krasnu chvilu vianocnu, peknu cestu polnocnu, pod stromcekom darov dost, pozor vsak na rybiu kost! Vesele Vianoce praje

Dnes je den zazrakov, den splnenych zelani, sny cakaju v balickoch, previazane stuzkami. Vesele Vianoce Ti zela…

Najkrajšie vianočné vinše

Na Vianoce pokoj v duši, šťastie, ktoré nič nezruší. V novom roku veľa sily, by ste zdraví dlho žili.

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné, v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne. Nie sú dôležité dary, ale v novom roku nech sa Vám darí, zdravie nech slúži k spokojnosti a dom aby ste mali plný hostí.

Tento sviatočný čas znamená oveľa viac, než len vianočné darčeky. Nech sa aj vaše Vianoce naplnia skutočnými zázrakmi, aké dokáže vyčariť len čas v kruhu blízkych.

Nech sa ti splnia tajné priania, nech anjeli tvoje cesty chránia a problémy nech sa od teba stránia. Krásne a veselé Vianoce!

Prajem vám všetko, čo sa zabaliť nedá: Pohodu, pokoj a zdravia veľa.


Keď k štedrovečernému stolu zasadneme, myslíme na tých, čo radi máme. Posielame anjela, aby vás chránil, posielame lásku, v ktorú veríme, posielame plamienok, nech vám v srdci blikoce a prajeme vám tie najkrajšie Vianoce.

Nech radosť a šťastie vládne u Vás doma, nech zďaleka obchádza Vás nešťastie a smola. Nech pohoda vládne za sviatočným stolom, nech láska prevláda nad nemilým slovom.

Keď všade zvonia zvončeky a ľudia kupujú stromčeky, keď v Tescu kapra kúpiš a už si nože brúsiš, keď punč ti oči zaligoce, prajem ti veselé Vianoce.

Až vianočné zvony odbijú polnoc a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudni hneď na všetky starosti a preži chvíle v zdraví, šťastí a radosti.

Na Vianoce je všetko krásne, v srdciach ľudí zastal čas. Vianočná sviečka nevyhasne kým bude láska v každom z nás.

Na Vianoce a v roku novom želám Vám ja nastokrát teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby Vás mal každý rád.

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady, buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu!

Nech sa starosť všetka zruší, nech zavládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí.

Kde sa vzal, tu sa vzal, zrazu stromček v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Ja Ti k Vianociam chcem priať, nech je vždy nablízku ten, kto Ťa má rád. Nech stačí mu pohľad do Tvojich očí, aby vedel, aké želanie sa Ti v hlave točí. Nech nikdy nespoznáš bôľ ani klam a o Vianociach nech nie si nikdy sám. Nech šťastné je celé žitie Tvoje. To vianočné želanie je moje.

Na okno nám mrázik kreslí, Vianoce k nám pokoj vniesli, pod stromčekom darček malý, nech vám úsmev stále žiari.

Jedna vločka, druhá vločka, kto bol dobrý, ten sa dočká. Všetko sa už ligoce, hurá, idú Vianoce. Ježiškovi napíšem, nech ti splní každý sen.

Vinšujem vám tieto výročité sviatky, aby vám dal pán Boh zdravia, šťastia, hojného božského požehnania, na dietkach potešenie, na statočku rozmnoženie, na poli dobrej úrody, do domu dobré príchody a všetko, čo si žiadate, vám vinšujem a prajem.

Vinšujem vám na toto Božie narodenie, zdravie, šťastie, na statočku zachovanie, na detičkách potešenie, hojnosti, prajnosti, úrodnosti, po stodolách, po komorách od Pána boha dosti. Aby ste mali toľko teličiek, ako v hore jedličiek. Aby ste mali toľko býčkov, koľko je v hore bučkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať