Napíšte krátku recenziu na svoj nový ASUS a 3 filmové hity sú vaše

ASUS to skúša veľmi zaujímavo. Svojich nových klientov sa snaží motivovať k tomu, aby zverejnili hodnotenia produktov, ktoré používajú. Týka sa to vybraných produktov ASUS zakúpených v termíne od 1. 3. 2020 až do 30. 6. 2020. Odmenou za zverejnenie hodnotenia je prístup ku 3 ľubovoľným filmovým titulom z platformy aerovod.cz.

Ak patríte do skupiny, ktorá sa môže akcie zúčastniť, tak to využite, no spravte to prosím tak, aby to malo zmysel. Môže to veľmi lákať na skĺznutie k prístupu “5 z 5, dajte mi odmenu”, no ak už sa rozhodnete, že do toho pôjdete, tak to spravte naplno.

To, čo je super, to pochváľte, no a to, čo vám lezie na nervy alebo nefunguje podľa očakávaní, spomeňte tiež. Proste to ASUSu vo svojom hodnotení ich produktu dajte poriadne vyžrať. Samozrejme, že to netreba preháňať, všetko v rámci medzí konštruktívnej kritiky.

Dva dôvody prečo to vlastne má zmysel. Samozrejme, odhliadnuc od vidiny filmovej odmeny. Ostatným ľuďom môžete pomôcť pri zvažovaní kúpy nejakého produktu, no a ASUS zase získa prehľad o tom, na čo by sa mal v budúcich generáciách svojich produktov lepšie pozrieť.

Preto tak apelujem na to, aby ste hodnoteniu venovali aspoň nejaký ten čas. Práve takéto osobné skúsenosti majú v očiach mnohých zákazníkov dosť veľkú váhu.

Aby som nezabudol, ASUS pri svojej akcii “Kino u vás doma” eliminoval riziko falošných hodnotení/recenzií a špekulantom klepol po prstoch. Na to, aby ste mohli získať sľúbenú odmenu, musíte vyplniť formulár, ktorého súčasťou je aj sériové číslo produktu. Vybrať si potom môžete tri zo stoviek filmov v špičkovej obrazovej a zvukovej kvalite z českej a svetovej produkcie.

ASUS a akcia “Kino u vás doma”

Špeciálna filmová akcia „Kino u vás doma“ prebieha až do 30. júna 2020 alebo do vyčerpania zásob darčekových kódov. Pravidlá sú jednoduché – ak ste si zakúpili alebo si zakúpite niektorý z ASUS notebookov radu ZenBook, VivoBook, ROG či ASUS TUF Gaming, alebo iný produkt zo série ROG, ROG Strix alebo ASUS TUF Gaming (základnú dosku, LCD monitor, grafickú kartu, Wi-Fi router, klávesnicu, slúchadlá), tak na získanie troch filmov stačí:

  1. zrecenzovať váš ASUS nákup na produktovej stránke obchodov Alza, Andreashop, Domoss, ISSO, Heureka, NAY, ROGshop formou krátkeho textu, spísaním plusov a mínusov alebo udelením hviezdičiek
  2. vytvoriť printscreen či sken vašej recenzie
  3. vyplniť krátky formulár na adrese www.asusweb.cz/sk-kino-u-vas-doma, kam takisto nahráte vami vytvorenú recenziu

Vaša žiadosť bude vybavená najneskôr do troch pracovných dní a pri splnení všetkých podmienok dostanete do e-mailu 3 unikátne kódy, pomocou ktorých si odomknete vami vybrané filmy. Kódy majú neobmedzenú platnosť, s výberom filmov sa teda nemusíte ponáhľať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať