Oficiálne pozadia Microsoft nájdete už aj na webe Microsoft Design

K rôznym zdrojom odkiaľ sa dajú stiahnuť pekné pozadia pre naše notebooky a počítače sa najnovšie s ďalším kúskom pripája Microsoft.

Na novom oficiálnom webe Microsoft Design totiž začal v sekcii “Wallpaperes” zverejňovať vybrané pozadia zo zariadení Surface, čím dopĺňa známy web WallpaperHub.

Nejde pritom len o pozadia Surface, ale aj ďalšie zaujímavé výtvory z dielne šikovných dizajnérov. Nájdete tu aj pozadia oslavujúce Office či celkovú víziu Microsoft 365.

Zatiaľ sa Microsoft podelil len o hŕstku pozadí, no postupom času sa snáď kolekcia bude rozrastať. Tento zámer naznačuje aj prítomnosť indikátora, ktorý informuje o tom, kedy bol web aktualizovaný.

Web WallpaperHub má jasne navrch rozsahom ponuky, no Microsoft na svojom novom webe ponúka, zdá sa, aj niekoľko unikátnych skvostov. Najlepšie preto bude pri hľadaní nového pozadia prezrieť obidva weby.

Čo sa týka zariadení pozadí pre zariadenia Surface, tak v tomto prípade si môžete stiahnuť oficiálne pozadie Surface Duo, Surface Go 2, Surface Pro X, Surface Pro 7 a štvoricu vytvorenú pre Surface Laptop 3.

Ide o esteticky pôsobiace krajinky, z ktorých si snáď vyberiete. Pre upresnenie, sú to vlastne oficiálne pozadia, s ktorými bolo dané zariadenie uvedené na trh.

Web Microsoft Design Wallpapers odporúčam preskrolovať na úplný spodok, kde nájdete rýchly prehľad všetkých ponúkaných pozadí. Aj s možnosťou pre ich rýchle stiahnutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať
Ako zmeniť heslo na FB

Ako zmeniť heslo na Facebooku?

Zmeniť heslo na FB je dobré z preventívnych dôvodov. Priam nutné je to v prípade narušenia či neoprávneného vstupu.