Phantom Dust

Phantom Dust je bezplatnou hrou pre Xbox One a Windows 10

Niekedy celkom populárny titul Phantom Dust sa ešte v polovici roka 2017 dočkal opätovného vydania a odvtedy je bezplatne ponúkaný pre konzolu Xbox One a počítače s Windows 10.

Hra z japonskej produkcie bola vydaná v roku 2004 ako kúsok pre pôvodnú konzolu Xbox. Ako pripomína aj oficiálne oznámenie, ide o skutočne unikátny kúsok, ktorý je ťažké kategorizovať. Je to niečo ako dynamická akčná hra s japonským štýlom kombinovaná s kartovou hrou a celé je to zasadené do postapokalyptického sveta.

Nebudem sa vôbec čudovať, ak vás prekvapí, že svojho času šlo o takmer kultovú záležitosť. Ak ste s Phantom Dust ešte neprišli do styku, predtým, než sa pustíte do sťahovania, pozrite si radšej nejaké videá, ktoré hru ukazujú v plnom svetle. Aby ste mali dobrú predstavu, do čoho idete. Prípadne, ak sa chcete pozrieť, čím Xbox v roku 2004 v Japonsku žil naplno, tak rovno sťahujte.

Phantom Dust ponúka režim pre jedného hráča, rovnako ako multiplayer. V tomto prípade dokonca spadá do iniciatívy Xbox Play Anywhere, čo znamená, že všetok dosiahnutý herný pokrok si môžete prenášať medzi konzolou Xbox One a svojim PC s Windows 10. Medzi dvojicou platforiem má byť dostupný aj režim viacerých hráčov.

Phantom Dust nájdete v ponuke obchodu Microsoft Store. Poteší aj to, že hra sa od svojho znovuvydania dočkala niekoľkých aktualizácií s dodatočnými vylepšeniami a kopou opráv. Či už hľadáte bezplatný prírastok pre svoju konzolu alebo si chcete zaspomínať na časy dávno minulé, Phantom Dust čaká len na vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať