Resident Evil 3

Remake Resident Evil 3 je dostupný ako demo

Fanúšikovia poriadnej zombie akcie sa konečne dočkali aspoň drobnej ochutnávky. Na stiahnutie je k dispozícii demoverzia očakávaného remaku Resident Evil 3, v ktorom sa opäť vrátime do starého známeho Raccoon City.

Dobrou správou je to, že demo je limitované len ponúkaným obsahom a hrať ho môžete opakovane, kým vás bude aspoň trochu baviť.

Tým však ponúkaná ochutnávka nekončí. Capcom uvádza, že od 27. marca bude ponúkať aj demoverziu s režimom pre viacerých hráčov – Resident Evil: Resistance.

Plná verzia hry vychádza 3. apríla 2020, dovtedy si môžete vyskúšať spomínané demo, oboznámiť sa s prostredím, nasať atmosféru a snáď zistíte aj to, či sa vám kúpa hry oplatí.

Doplnené 28.3.: Otvorený beta test módu pre viacerých hráčov, Resident Evil Resistance, je zatiaľ dostupný len pre Xbox One. V prípade ostatných platforiem došlo k odkladu. Dôvodom sú nešpecifikované technické problémy. O aký dlhý odklad ide zatiaľ nie je známe.

Demo pre Xbox One

Demo nájdete v ponuke obchodu Microsoft Store na konzolách Xbox One pod názvom “Resident Evil 3: Raccoon City Demo”. Jeho veľkosť sa pohybuje na úrovni 7,5 GB.

Pod rovnakým názvom demo nájdete aj v obchode na konzole PlayStation 4.

Demo pre PC

Demoverzia je pre počítače dostupná prostredníctvom obchodu Steam – odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať