Xbox Game Pass čoskoro opustí Brothers: A Tale of Two Sons a 5 ďalších hier

Prvá polovica zoznamu s májovými prírastkami pre herný katalóg služby Xbox Game Pass je už oficiálne vonku a pred pár dňami sme sa dozvedeli, že už 21. mája pribudne aj Alan Wake. K tomu sa teraz čerstvo pridáva zoznam hier, ktoré službu čoskoro opustia.

Nakoľko ide o informácie z mobilnej aplikácie Xbox Game Pass, podrobnosti o presných termínoch, kedy hry službu opustia chýbajú. Uvedené je len to, že k tomu dôjde “čoskoro”.

Predpoklad je preto taký, že hry budú odstránené ku koncu mája, prípadne začiatkom júna. Samozrejme, že k tomu môže dôjsť aj skôr, no koniec mesiaca pôsobí príhodne.

Sekcia “Hry, ktoré čoskoro už nebudú k dispozícii” zobrazuje nasledovné hry:

  • Brothers: A Tale of Two Sons – Xbox One aj PC
  • Hydro Thunder – Xbox One aj PC
  • Old Man’s Journey – Xbox One aj PC
  • #IDARB – Xbox One
  • Opus Magnum – PC
  • Stealth Inc 2: A Game of Clones – PC

Tento mesiac prebieha pomerne masívna čista. K 15. máju došlo k odstráneniu 8 hier, teraz sa dozvedáme o ďalších odpadlíkoch. Najciteľnejšiu stratou v tomto prípade bude Brothers: A Tale of Two Sons a Hydro Thunder.

Na druhú stranu, niekoľko hier pribudlo a medzi nimi aj silná trojica Red Dead Redemption 2, DayZ a Final Fantasy IX. Počítače zase dostali Halo 2 Anniversary. Navyše tento mesiac by ešte mala byť zverejnená druhá polovica zoznamu s plánovanými prírastkami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – január 2021

Aj úvod roka 2021 prinesie aktívnym predplatiteľom služby Xbox Live Gold, prípadne Xbox Game Pass Ultimate, klasickú nádielku štyroch hier.

Xbox Game Pass – február 2020

Microsoft dnes zverejnil zoznam nových hier, ktoré počas najbližších dní rozšíria ponuku služby Xbox Game Pass pre konzoly…