Xbox Game Pass pre konzoly v máji opustí až 8 hier

Stále čakáme na zoznam hier, ktoré počas mája pribudnú do služby Xbox Game Pass, no už vieme s ktorými kúskami sa budeme musieť rozlúčiť. Je to skoro tradícia. Herný katalóg služby Xbox Game Pass sa každý mesiac dočká nových prírastkov, no občas nejaké tie hry musia aj odísť.

Ako som už písal, 7. mája nás čaká zaujímavá výmena pod taktovkou Rockstar Games, kedy namiesto Grand Theft Auto V dostaneme Red Dead Redemption 2. To je skutočne rozumná výmena.

Informácie o nových prírastkoch pre Xbox Game Pass by mali byť zverejnené už v najbližších dňoch a zostáva len dúfať, že pôjde o skutočne kvalitný materiál. Teda za predpokladu, že Microsoft chce vykompenzovať ohlásené straty.

Počas mája 2020 prídeme o také tutovky ako Grand Theft Auto V, Doom, Wolfenstein II: The New Colossus či Mega Man Legacy Collection 2. Tým to navyše nekončí. Katalóg opustí aj Metal Gear Survive, Black Desert, The Banner Saga a The Lego Ninjago Movie Video Game.

Prvá štvorka v mojich zabolí viac, no celkovo je to pomerne citeľný zásah. Presné termíny odchodu jednotlivých hier zatiaľ nie sú známe. Informácie pochádzajú z mobilnej aplikácie, kde nájdeme len strohý zoznam “Hry, ktoré čoskoro už nebudú k dispozícii”.

Aktualizované 10.5.

Hry budú z ponuky odstránené 15. mája. Informuje o tom príspevok na oficiálnom blogu Xbox Wire.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať