Deus Ex: Mankind Divided a Shenmue I & II čoskoro opustia Xbox Game Pass

Prirodzený kolobeh služby Xbox Game Pass neustále pokračuje. Nové hry každý mesiac pribúdajú, no zároveň herný katalóg služby aj opúšťajú.

Prílev je podstatne väčší než odliv, no stále k nemu dochádza a predplatitelia občas prichádzajú o zaujímavé hry. Samozrejme, to, že ponuku opustia ešte neznamená, že sa v nej po čas opäť neobjavia.

Zákazníci sú o odchádzajúcich hrách informovaní v dosť veľkom predstihu, aby získali príležitosť vychutnať si ich ešte predtým, než budú skutočne odstránené. Táto informácia sa zvykne objavovať v sekcii služby na konzolách Xbox One, ako aj v mobilnej aplikácii pre Android a iOS.

Práve v týchto dňoch sa podobné upozornenie začalo zobrazovať. Ponuku služby Xbox Game Pass čoskoro opustia hry Deus Ex: Mankind Divided (Xbox), Shenmue I & II (Xbox, PC), Thimbleweed Park (Xbox, PC), Lichtspeer: Double Speer Edition (Xbox, PC), Apocalipsis (PC) a Titan Quest: Anniversary Edition (PC).

Podobne ako minulý mesiac, aj teraz prichádzame o prominentné tituly, na čele s kúskom Deus Ex. Ak si vo svojom programe nájdete chvíľku čas, pustite sa do hranie, kým môžete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať