Hitman

Epic rozdáva: Hitman zadarmo až do 3.9.2020

Tak sme sa dočkali. Vynikajúca hra Hitman, ktorá vyšla v roku 2016, je aktuálne úplne zadarmo dostupná v ponuke obchodu Epic Games Store.

Tešiť sa môžeme na všetkých šesť epizód, ktoré nás prevedú ďalšími dobrodružstvami ikonického zabijaka s vyholenou hlavou. To je skvelou správou, pretože epizodický formát, kedy boli jednotlivé časti vydávané s časovým rozostupom, bol priam Achillovou pätou inak vydarenej hry. Keďže Epic hru servíruje až po rokoch od jej vydania, spraviť to môže pekne na jeden šup a o zážitok bude postarané.

Hra s jednoduchým názvom Hitman je v poradí už šiestim dielom série o tichom zabijakovi s holou hlavou a čiarovým kódom na zátylku. Agent 47, skvelá hrateľnosť, plno rozličných stratégií a skvelé vizuálne i hudobné spracovanie. To všetko úplne zadarmo a tesne pred víkendom. Čo viac si hráči môžu priať…

Aby som nezabudol, druhou bezplatnou hrou pre týždeň 27.8.2020 až 3.9.2020 je Shadowrun Collection. Aj v tomto prípade ide o niečo, čomu by ste mali venovať pozornosť, no Hitman je proste hlavnou hviezdou.

Obidva kúsky si vyzdvihnete klasicky cez oficiálny web alebo aplikáciu obchodu Epic Games Store. Po tom, čo to spravíte, stanú sa trvalou súčasťou vášho používateľského konta.

Budúci týždeň na nás bude čakať titul Into The Breach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať
Games with Gold april 2020

Games with Gold – apríl 2020

Tento mesiac sme si chvíľku museli počkať, no Microsoft už konečne zverejnil očakávané informácie o aprílovej ponuke Games…

Games with Gold – marec 2021

Po tom, čo februárová ponuka predplatiteľov služby Xbox Live Gold poriadne potešila piatimi hrami, sa veci vracajú do smutných koľají.