GTA V

Grand Theft Auto V je zadarmo do 21. mája

O hre Grand Theft Auto V som písal len nedávno, v súvislosti so službou Xbox Game Pass, no a teraz ju máme späť. Epic Games Store sa poriadne odviazal a všetkým záujemcom aktuálne úplne zadarmo rozdáva GTA V v plnohodnotnej verzii Premium Edition, teda aj s multiplayerom.

Ide o populárnu hru známej série, ktorá by nemala chýbať vo vašej hernej knižnici, obzvlášť teraz, keď ju môžete natrvalo získať úplne zadarmo. Na vyzdvihnutie máte čas tradične do štvrtka 21. mája. Pripomínam, že Epic Games Store nedávno začal propagovať dvojfaktorovú ochranu (2FA) používateľských účtov.

V súvislosti s GTA V teraz priamo uvádza, že 2FA ochranu musíte mať aktivovanú, ak si hru chcete vyzdvihnúť. Nejde však o žiaden komplikovaný proces, zvládnuť sa to dá za pár minút. Po aktivácii ochrany si hru môžete vyzdvihnúť klasicky cez web alebo klienta.

GTA V predstavuje skutočne poriadny kusisko hry a celkovo ide o jeden z najpredávanejších kúskov, no nejde o prvý prípad, kedy nám Epic Games Store nadelil kvalitnú hru. Dochádza k tomu pomerne pravidelne. Ten rok sme si napríklad mohli zadarmo vyzdvihnúť Watch Dogs, Assassin’s Creed Syndicate či napríklad Kingdom Come: Deliverance.

Rozdávanie hier pokračuje počas celého roka 2020 a keďže nové bezplatné hry prichádzajú každý týždeň, je vysoko pravdepodobné, že niekoľko vynikajúcich herných titulov nás ešte len čaká.

Na záver len upozorním, že záujem o GTA V je skutočne enormný. Po spustení akcie sa servery Epicu dočkali poriadneho náporu, kvôli čomu bol problém hru získať. Dnes ráno už bola situácia pokojná, takže by ste nemali mať žiaden problém.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Games with Gold – december 2020

November sa blíži ku koncu a vonku už poletuje prvý sneh. Divízia Xbox preto zverejnila prehľad decembrovej ponuky služby Games with Gold.