F1 2018

Fanúšikovia Formuly 1 pozor! F1 2018 je do 10. augusta dostupná zadarmo

Všetci fanúšikovia Formuly 1, ale aj priaznivci závodných hier vo všeobecnosti, by mali zbystriť pozornosť. Známy obchod Humble Store počas najbližší dní úplne zadarmo ponúka hru F1 2018.

Akcia potrvá do pondelka, 10. augusta, presne do 22. hodiny večer. Prípadne má trvať, kým sa neminú zásoby, no to je všeobecná fráza, ktorú Humble Store zvykne používať pri podobných akciách. Nie som si vedomý, že by k niečomu takému reálne dochádzalo, no radšej sa pre každý prípad poponáhľajte.

Získanie licenčného kľúča pre vyzdvihnutie na platforme Steam je podmienené prihlásením na odber newslettera s informáciami o aktuálnych novinkách a akciách, ktoré Humble Store chystá.

Po tom, čo túto vec splníte, na e-mailovú adresu vám bude doručený spomínaný kľúč k F1 2018 pre Windows. Cez Steam si ho aplikujte čo najskôr, pretože platný by mal byť len do 17. augusta.

Inak, s newsletterom to spravte proste klasicky. Prihláste sa na odber, hru si vyzdvihnite, a ak vám podobné reklamno-informácie e-maily vadia, tak sa potom z odberu odhláste.

F1 2018 je oficiálna videohra šampionátu Formuly F1 pre rok 2018 a za normálnych okolností by vás jej získanie na Steame stálo 39,99€. Momentálna “rozdávačka” stojí za to a nemali by ste si ju nechať ujsť.

Hra sa na agregátore recenzií Metacritic teší 83% hodnoteniu od kritikov a 74% hodnoteniu zo strany hráčov. Odozvy sú veľmi pozitívne aj na Steame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať