Total War: SHOGUN 2

Steam do 1. mája rozdáva stratégiu Total War: SHOGUN 2

Niekedy mám taký pocit, že hry zadarmo sa na nás rútia zo všetkých strán, čo akosi ešte pred pár rokmi nebývalo zvykom. Dnes sa elektronické obchody s hrami, ale aj vydavateľstvá, pomaly predbiehajú v tom, kto hráčom ponúkne viac. Či už kvalitou alebo kvantitou. No možno, je to skutočne len môj pocit…

V každom prípade, dosť bolo kecov, poďme k veci. Cez známy obchod Steam je od dnešného dňa až do sviatočného 1. mája možné bezplatne získať vydarenú historickú stratégiu Total War: SHOGUN 2. Ak si ju v tomto termíne stihnete vyzdvihnúť, tak vám zostane navždy. Ide o titul z roku 2011 a myslím, že bez obáv môžem povedať, že vďaka tomu ide už o časom preverený klenot.

Pri pohľade na Metacritic do očí okamžite udrie 90% hodnotenie od kritikov a 84% hodnotenie od hráčov. Rovnaký príbeh sa odohráva aj na samotnom Steame, kde si Total War: SHOGUN 2 na základe 18336 recenzií získal 90% hodnotenie. Nech sa už pozrieme kamkoľvek, chválou sa rozhodne nešetrí. A keďže teraz zadarmo dostaneme hru v hodnote 30€, tak nad tým určite nemôžeme ohŕňať nosom. Slovami klasika: Berte, kým dávajú!.

Pre úplnosť dodám, že súbežne s “rozdávačkou” beží na Steame aj veľký výpredajov DLC rozšírení – viac info o celej akcii tu.

Čakalo sa dlhšie, no už je to v poriadku

Pre upresnenie, akcia mala začať o 19. hodine, no ešte aj o 20:30 sa stále čakalo, kým bude ponuka v Steame aktualizovaná. Dúfam, že pri vašej návšteve stránky pre Total War: SHOGUN 2 už bude všetko v poriadku. Ak nie, tak to skúste o deň neskôr, času je zatiaľ dosť.

Akcia bola spustená približne o 20:40, takže už je to všetko v poriadku.

Total War: SHOGUN 2
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by zaujať

Xbox Game Pass – február 2020

Microsoft dnes zverejnil zoznam nových hier, ktoré počas najbližších dní rozšíria ponuku služby Xbox Game Pass pre konzoly…